מה עושים כאשר רוצים להציל את העסק?

אם אתם בעלי עסק קטן אתם בוודאי כבר יודעים כי לקיים עסק בישראל זה לא עניין קל, בעיקר כאשר צריכים להתמודד מול שלל גורמים ביניהם: רשויות המיסים, המוסד לביטוח לאומי, לקוחות שאינם משלמים בזמן, ספקים ועוד.

אם העסק שלכם חשוב לכם, מוטב שתדעו כיצד להפוך אותו למרוויח יותר וכזה שלא ייסגר בקרוב.

אבל כיצד מצילים את העסק מפני סגירה?

שיווק נכון יותר – שווקו את עצמכם בצורה טובה יותר תוך צמצום בהוצאות הפרסום. השקיעו בתוכן באתרי האינטרנט של העסק, פתחו דף פייסבוק ואינסטגרם עסקי אותו תקדמו לפחות 3 פעמים בשבוע ובדקו כיצד תוכלו לשווק את העסק בחינם ובאמצעות שיתופי פעולה עם עסקים אחרים.
בנוסף מומלץ לפנות לעיתונות המקומית עם סיפור מעניין ויוצא דופן שקשור לעסק שלכם, על מנת שתוכלו ליחצן אותו בחינם.

לקיחת הלוואה – חברות המציעות הלוואות לחברות ועסקים הן כאלה שיכולות להקנות לכם הלוואה בתנאים נוחים. כדי לקבל הלוואות לחברות ועסקים ניתן לעיתים לפנות גם לעמותות המסייעות לעסקים ומקנות הלוואה בתנאים נוחים. עם זאת חשוב לא לקחת הלוואה במידה ואין לכם מקורות החזר. חשוב לא להסתבך ולקחת הלוואה עם תנאי החזר שתוכלו לעמוד בהם. business-3189797__340

צמצמו הוצאות – בדקו כיצד תוכלו לצמצם הוצאות בעסק, שימו לב אם יש לכם יותר מידי עובדים? או אולי ישנה רכישה והזמנה גדולה מידי של סחורה? או שכדאי לצמצמם את שעות פעילות העסק?. לעיתים בקיום של עסק אנו מוציאים יותר ממה שאנו מכניסים ודבר זה אינו מומלץ כלל וכלל.
התייעצו – נסו לקבל ייעוץ מיועץ עסקי שיוכל לתת לכם נקודות לחיזוק המכירות ודרכים לביצוע שינויים. כיום ניתן ליהנות מייעוץ במחירים מסובסדים על ידי ארגונים המאפשרים ייעוץ חינם לעסקים.

שדרו אווירה של מכירה ופעילות – נסו לשדר בעסק שלכם ואווירה של מכירה, חיים ופעילות. לדוגמא: אם יש לכם חנות בגדים שימו מוזיקה נעימה ברקע, היו פעילים בחנות ואל תשבו בה בייאוש. לעיתים מה שאתם משרדים: מושך לקוחות או גם מרחיק אותם במידה ובמקום ישנה אווירה לא טובה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קנו רכב חכם למשפחה 
לקנות רכב חדש זה חלום של לא מעט אנשים ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, הייתם רוצים...
קרא עוד »
ספט 15, 2016
שקיות לעסק ואריזות מעולות
שקיות לעסק עבור עסקים הן דרך מצוינת להתחיל כל סוג של עסק. הם דרך טובה ליצור זהות מותג ולתת את הטון...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
כיצד לחסוך הרבה כסף בעזרת קופונים?
אנחנו, הישראלים, מנסים בכל דרך שהיא לקבל הנחה עבור מוצר שאנחנו רוכשים. כאשר מדובר במוצר שרוכשים בחנות,...
קרא עוד »
אוק 18, 2015