הלוואות פרטיות לעסקים

חיסכון אנרגטי

עד לפני זמן לא רב, האשראי בארצנו, היה נחלת הבנקים בלבד והם תפסו את התחום של האשראי העסקי והצרכני באופן מוחלט ובלעדי. בשנים האחרונות , אנו עדים לתופעה של התעוררות של מוסדות חוץ בנקאיים שמעיקים הלוואות פרטיות לעסקים. גם גופים כגון חברות ביטוח, חברות אשראי וגופים חוץ בנקאיים אחרים לקבלת הלוואה זו. בגלל הסיבה שעסקים רבים, אינם מעוניינים לפגוע באובליגו הבנקאי שלהם, הם מעדיפים לפנות לחברות חוץ בנקאיות לקבלת הלוואות לפיתוח העסק שלהם או לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש.

הגמישות של מוסדות חוץ בנקאיים, היא רבה יותר והם מתאימים את עצמם למאפיינם הייחודיים של הלווים העסקיים. כל לקוח, יכול להתאים את מסלול הלוואות פרטיות לעסקים לבעלי העסקים השונים שמוצאים דרך נוחה ומהירה יותר לקידום ופיתוח העסקים שלהם.

עלויות גבוהות יותר בריבית אך בכל זאת זה משתלם

בעלי העסקים המעוניינים בהלוואות מיידיות כמו הלוואות פרטיות לעסקים, יודעים כי הריבית תהיה גבוהה במקצת מזו של הבנקים, אך בגלל האפשרות לקבלה מהירה ואישורה של הלוואה זו, מעדיפים בסופו של דבר, להגיע למוסדות החוץ בנקאיים. יש לציין, כי מוסדות חוץ בנקאיים אינם מכילים את כל המידע שקיים בבנקים, מה שעשוי להקל המון על לקוחות עסקיים שההיסטוריה הבנקאית שלהם בעייתית או שלחליפין  דירוג האשראי בבנק בו מתנהל חשבונם הוא נמוך.

יש לבצע סקר שור נרחב, בטרם תחליטו על הלוואות פרטיות לעסקים, כי חשוב לברר את הריביות, אפשרויות התשלומים, פריסה ועוד. כאשר מדובר בלקוחות מוגבלים, אף מוסד חוץ בנקאי לא יסכים להעניק הלוואה לבעלי העסקים או לאנשים פרטיים.הלוואה לכל מטרה

יועץ פיננסי להלוואה עסקית

בעוד אתם מחשבים אצל מי כדאי ליטול הלוואה לעסק שלכם, ניתן להוציא סכום זניח שישתלם לכם יותר והכוונה היא ליועץ פיננסי המתמחה בהשגת הלוואות פרטיות לעסקים .יועצים אלה, הם בעלי קשרים רבים ומכירים את המוסדות החוץ בנקאיים, את הבנקים השונים, כך שיוכלו לפנות אליהם ואפילו להתמקח לגבי הריביות  עבור ההלוואה שמבקש בעל העסק שאותו מייצג היועץ הפיננסי. גם כאשר מדובר במוסדות חוץ בנקאיים, היועץ הפיננסי יודע למי לפנות. הדבר הראשון החשוב, הוא שהמוסדות החוץ בנקאיים יהיו תחת פיקוח בנק ישראל, כך שהם מפוקחים ואינם חברות של הלוואות בשוק האפור חלילה.

גם הלוואות בין עמיתים, הינה אופציה והלוואות אלה, צברו תאוצה בשנים האחרונות. אנשים שמעוניינים שתהיה  להם תשואה, מפרסמים באמצעות חברה שהיא המתווכת ביו הלווה למלווה, כך שמי שיש לו הון עצמי ומעוניין לקבל ריבית גבוהה יותר מאשר כסף שישכב סתם בחשבון. החברה המתווכת בודקת את הלווה באמצעות סינון קפדני, כך שמי שמלווה יהיה בטוח כי מדובר בלווה אמין שהוא אינו חדל פירעון. גם מבחינת הסכום, החברה מגבילה את הסכום של כל לווה בודד.האופציות לקבלת הלוואה פרטית לעסק הן רבות וניתן לשקול היטב, עד שתהיו בטוחים, ממי כדאי ליטול את הלוואה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום מוצרים מקצועי לעסק שלך
אתה מעוניין למכור מוצרים באינטרנט, אך יש לך תחושה שאתה פשוט לא מציגים את המוצרים שבחנות בצורה מספיק...
קרא עוד »
מאי 04, 2018
ימי הקורונה: כיצד הצליחו החנויות המקוונות לצמצם את נזקי המשבר הכלכלי?
בשבועות האחרונים ישראל עוברת משבר לא פשוט, ולו בשל התפשטותו של נגיף קורונה. התפרצות הנגיף הובילה לכמה...
קרא עוד »
אפר 19, 2020
מיכל פלסטיק גדול
יש אנשים שמצאו את הדרך המושלמת לאחסן את האוכל שלהם על ידי קניית מיכלי פלסטיק גדולים. הם טובים יותר...
קרא עוד »
נוב 27, 2022