פיסול אף – איך זה עובד?

פיסול אף

בשנת 2013 הופיעה ידיעה באחת מסוכנויות הידיעות שתלמידי תיכון וסטודנטים סיניים עוברים פרוצדורה של פיסול אפים, דבר המקנה להם יתרון במציאת עבודה ובמציאת בני או בנות זוג. כיום פרוצדורה זו הפכה לנפוצה ביותר ברוב מדינות העולם, דבר שכולל גם את ישראל. אם גם אתם אינכם מרוצים מהמראה של האף שלכם ומעוניינים לשנות מצב זה אך אינכם מוכנים לעבור ניתוח הכולל הרדמה, חיתוך, תפרים ותקופת החלמה לא קצרה, הגיע הזמן לקרוא אודות פרוצדורת פיסול אף וכל הקשור אליה אותה מבצע ד"ר אופיר שיין.

מהו פיסול פנים

ד"ר שיין מספר ש: "בחודשים האחרונים אני מקבל פניות רבות של אנשים ששמעו על פיסול פנים ומעוניינים לדעת האם אכן מדובר על מתיחת פנים ללא ניתוח או האם מדובר על טריק שיווקי כלשהו. לכל האנשים שפונים אלי אני מסביר שלא מדובר על שום טריק, אלא על אחד מהטיפולים החדשניים ביותר שיישומו עוזר לנשים וגברים להחזיר לעצמם את המראה הצעיר והרענן (דבר אותו אני עושה על ידי הגדרה מחדש של מסגרת הפנים שלהם ויצירת נפחים במקומות שונים). תהליך פיסול פנים נעשה על ידי חומרי מילוי שונים, אם מדובר על שומן עצמי ואם על סוגים שונים של חומצות היאלורוניות.

פיסול אף

המטרה והיישום – פיסול אף

המטרה העיקרית של פיסול אף, (בדומה לניתוח אף) היא לתקן פגמים באף וזאת על ידי הזרקה של חומרי מילוי לאיזורים ספציפיים בו ועל ידי כך לעצב אותו מחדש. טרם תחילת הפרוצדורה חשוב לי שתדעו שתוצאות הפרוצדורה הן זמניות ולכן מחייבות תחזוקה וחידוש הפרוצדורה מדי תקופה על מנת לשמר את התוצאה.

הליך פיסול אף מאפשר הפיכת אף גבנוני לסולד תוך מספר דקות וללא סכין המנתחים. דבר זה נעשה על ידי חומרי מילוי טבעיים, דבר שמקטין את הסיכוי לתופעות אלרגיות. חומרי המילוי אותם אני בוחר נבחרים בקפדנות בהתאם לדרגת הסמיכות המתאימה לאף. בנוסף, ניתן להשתמש בפרוצדורה זו של פיסול פנים גם על מנת להבליט את הסנטר, לטשטש את המראה הלא סימפטי והעייף של שקיות מתחת לעיניים, לשחזר את השקע שמעל השפתיים, לתקן מצב של אי סימטריה בגובה הגבות, לעיצוב השפתיים ועוד. כי היום ניתן לעשות את הדברים ללא ניתוח וללא כאב.

בעת הגעה למרפאה אאבחן את האף של הלקוח (גודל וצורה) ואחליט מהם אותם שיפורים אותם עלי ליישם על מנת להגיע לאותה תוצאה סופית נפלאה בה מעוניין הלקוח. בהתאם לאבחון אחליט על חומרי המילוי המתאימים ועל האיזורים האידיאליים להזרקה במטרה לתקן את האף תוך שמירה על פרופורציות נכונות שלו עם שאר חלקי הפנים, דבר שיוביל לתוצאה הטבעית ביותר.

 

פיסול אף – קהל היעד והיתרונות

קהל היעד של פרוצדורת פיסול אף הם אנשים בעלי אף נשרי, אנשים שזקוקים להרמת האף, אנשים שעברו ניתוח אף ואינם מרוצים מהתוצאות ואנשים שסובלים משקעים באף. חשוב לקחת בחשבון שפרוצדורה זו אפקטיבית במקרים שבהם מעוניינים להימנע מניתוחים למטרה אסתטית ולא כאשר מדובר בניתוחים לצרכים רפואיים או ניתוחים משולבים (רפואי ואסתטי).

 

בכל הקשור אל היתרונות, ניתן לומר שהם רבים. בוא נתחיל בכך שהתוצאה טבעית ומרשימה ונמשיך בכך שהפרוצדורה מהירה, המטופל אינו סובל מתופעות לוואי, פעמים רבות העלות של פיסול נמוכה אף יותר מניתוחי אף, החומרים בהם ד"ר שיין משתמש הם חומרים טבעיים ובטוחים לשימוש, המטופל לא יחוש בכאב במהלך הטיפול ולאחריו, התוצאה מיידית ולא צריך לחשוש מצלקת שכן אין התערבות כירורגית כלל וכלל. בנוסף לכל אלו ההליך קצר והמטופל יחזור לביתו מיד לאחריה ויוכל לחזור לפעילות שגרתית מלאה באופן מיידי.

 

דבר אחרון, ההליך מתבצע על ידי ד"ר אופיר שיין, מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון רב בתחום פיסול פנים ונמשך לא יותר מרבע שעה. בהצלחה!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ללמוד סינית מעולם לא היה פשוט יותר! כנסו והתחילו עוד היום!
עולם העבודה הוא עולם קשה המציב בפנינו אתגרים לא פשוטים. כל אדם אשר רוצה להצליח בעולם זה חייב לנסות...
קרא עוד »
ספט 05, 2018
דירות למכירה בירושלים – איך למצוא את הדירה המושלמת?
זה לא עניין של מה בכך לרכוש דירה, ומכיוון שמדובר בהוצאה כספית הגבוהה ביותר שאדם מבצע מבחינה פיננסית...
קרא עוד »
ספט 17, 2021
הוצאת היתר בניה – איך נכון לעשות את זה
בשביל להצליח עם הוצאת היתר בניה, בין אם זה למבנה מגורים או מבנה אחר, אנחנו צריכים להיעזר באנשי מקצוע....
קרא עוד »
פבר 14, 2022