למה חשוב לעשות ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל

ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל

אם אתם תוהים למה כל כך חשוב לרכוש ביטוח רפואי שישרת אתכם נאמנה כאשר אתם בחו"ל, במאמר זה נגולל בפניכם את כל הסיבות ונביא בפניכם את היתרונות של ביטוח זה והחשיבות הגבוהה של רכישת הביטוח מסוכנות/חברת ביטוח בעלת מוניטין וותק רב שנים של ביטוחים לישראלים בחו"ל. הבה נתחיל.

ביטוח רפואי בחו"ל – מדוע הוא חשוב?

ביטוח רפואי הוא ביטוח שמבטיח לכם את כל הכיסויים הרפואיים בהם אתם מעוניינים בעת שהייה במדינה זו או אחרת בחו"ל. יש ביטוחים שמיועדים לנסיעות קצרות לחו"ל ויש ביטוחים לנסיעות ארוכות (רילוקיישן או כל סוג אחר של שליחות שנתית). כיוון שמערכת הבריאות שונה ממדינה למדינה וברוב הפעמים מדובר על מערכת שונה לגמרי מזו אליה אנו מורגלים בישראל, חשוב מאוד לבצע בדיקה מקדימה של מערכת הבריאות של אותה מדינה אליה אתם נוסעים ולהגיע למסקנה האם מדובר על מערכת רפואה ציבורית או על מערכת רפואה פרטית, מה יחסה של המדינה אל אזרחים זרים שמגיעים לביקור וכיצד המדינה מתייחסת לתושבים ארעיים זרים שמגיעים אליה לשהות של מספר שנים. בהתאם לנתונים אלו יש להחליט על אותה מעטפת שירותים רפואית לה זקוקים.

נופש לטסים לחו"ל

ביטוח רפואי- מה הוא נותן לכם?

המטרה של ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל, כפי שמספקת חברת DavidShield למשל, היא לספק לכם שירותים רפואיים מסוימים במקרה הצורך. כאן חשוב מאוד להגדיר מראש את הנסיעה ולפנות אל חברה שמומחית בהתאמת שירותים רפואיים לישראלים בחו"ל במסגרת ביטוח. יש לקחת בחשבון שאם מדובר על שהות ארוכה במדינה מסוימת בחו"ל יש לוודא שהביטוח אכן כולל גם ביקורים אצל רופא, ביקורים אצל מומחים, בדיקות רפואיות חדשניות וכל דבר שניתן לכם במסגרת הביטוח בריאות הפרטי שלכם בישראל.

במקרה של נסיעות קצרות יש להתאים את הכיסויים למצבכם הבריאותי ולמערכת הבריאות באותה מדינה אליה אתם נוסעים. ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל יאפשר לכם ליהנות מהשהות שלכם בחו"ל בידיעה ברורה שכל שירות רפואי לו תזדקקו יעמוד לרשותכם. תמיד חשוב להבין שברגע בו אתם יוצאים מישראל למדינה אחרת, ביטוח הבריאות הממלכתי של ישראל אינו תקף ולכן חשוב מאוד לרכוש ביטוח שכולל ביקורי רופא, בדיקות, אשפוזים, השתלות וניתוחים ולהיות רגועים בעת שהותכם בחו"ל ביודעין שיש מי שדואג לכם במקרה הצורך.

ביטוח במסגרת רילוקיישן

לסיכום, כל יציאה למדינה זרה אם למטרת ביקור קצר ואם למטרת שהות ארוכה מחייבת ביטוח שכולל כיסויים רפואיים, כעת כל שנותר הוא לאתר את אותה חברה שיכולה לספק לכם את הפתרונות הביטוחיים המתאימים ביותר.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הר הכסף
חברות הביטוח מחזיקות היום בחסכונות רבים שבעליהם אינם יודעים על קיומם. משרד האוצר לקח על עצמו למצוא...
קרא עוד »
מרץ 30, 2021
3 סיבות לקחת הלוואה חוץ בנקאית ולא מהבנק
נכון לשנת 2016 אנשים רבים בוחרים לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית וזאת משום היתרונות הרבים של צעד זה. אם...
קרא עוד »
מאי 15, 2016
משך התוקף של היתר בנייה
מהו היתר בנייה? כיצד מוציאים אישור היתר בנייה ומהו משך התוקף? אם אתם נמצאים לפני תהליך בנייה או רוצים...
קרא עוד »
יונ 05, 2018