מצלמים את הצנרת

נזילות צנרת הן תופעה בלתי נעימה אשר עלולה להתרחש בכל בית, חדש ככל שיהיה. העניין הוא שהצינורות נשחקים לאורך שנים של שימוש אינטנסיבי ובהם נוצרים סדקים ושברים. כך שאם אתם מבחינים בסימנים של עובש או רטיבות על הקירות, כדאי לקרוא לאינסטלטור, על מנת שאיש מקצוע זה יטפל בבעיית הצנרת במהירות האפשרית.%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%aa%d7%a8%d7%9e%d7%99-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%a8-%d7%a0%d7%96%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8

כמה עולה לצלם צנרת

איתור נזילות מים מתבצע באמצעות צילום תרמי של האזור הבעייתי. המצלמה התרמית המשוכללת מספקת לאינסטלטור את המידע הדרוש, כך שאין צורך לשבור קיר שלא לצורך. אחת השאלות הגדולות ששואלים לקוחות רבים היא כמה יעלה הצילום במצלמה כזו. ובכן, מחיר צילום תרמי לאיתור נזילות תלוי בפרמטרים שונים:

  • מהו שטח העבודה שנבדק – ככל שמדובר בשטח עבודה גדול יותר שיש להקיף, כן המחיר גבוה יותר.
  • תמחור בנפרד – מחיר איתור הנזילה אינו כלול בתמחור תיקון הנזילה. שימו לב שכדי לבצע את התיקון, יש צורך לשלם בנפרד. אם כי לאחר ביצוע הבדיקה במצלמה התרמית יוכל האינסטלטור להעריך את גובה המחיר שתצטרכו לשלם עבור התיקון.
  • מדובר במכשיר יקר – מחיר איתור נזילות מים במצלמה תרמית יכול להשתנות מאינסטלטור אחד למשנהו, אך באופן כללי מדובר בבדיקה יקרה. משום כך, כדאי לבצע את הבדיקה כשאין ברירה אחרת וכשהנזילה נראית חמורה.
  • בחנו את הצעת המחיר – מומלץ לבצע סקר שוק לגבי בדיקת איתור צנרת ורק לאחר מכן לבחון את הצעות המחיר השונות.

כיצד פועל האינסטלטור לאיתור הנזילה

אינסטלטור מקצועי אחראי על הפעלתה של המצלמה התרמית. אינסטלטור בתל אביב מגיע לבית הלקוח כשהוא מצויד במכשיר המשוכלל. המצלמה התרמית שולחת קרניים אינפרה-אדומות דרך הקירות ומספקת תמונה כללית על הצנרת באמצעות מפת חום. הצבעים החמים (כתום, צהוב או אדום) מצביעים על מצב תקין, בעוד הצבעים הקרים (כחול או סגול) מעידים על פיצוץ בצנרת. בדרך זו יכול האינסטלטור לקדוח חור במיקום המדויק מבלי להרוס את קירות הבית.

רק אינסטלטור שעבר הכשרה מיוחדת יכול להשתמש במצלמה התרמית, ולכן כדאי לבדוק היטב את האדם שאליו אתם פונים – האם מדובר באינסטלטור המומלץ על ידי חברים קרובים או גולשים באתרי האינטרנט?

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד שיפוץ דירה יכול להקפיץ את ערך הנכס
מעוניינים למכור דירה שברשותכם, אך לא מקבלים את המחיר הרצוי? כנראה שתצטרכו להשקיע קצת על מנת לקבל את...
קרא עוד »
ינו 28, 2016
עיצוב UX / UI – כל הסיבות להשקיע במוצר שלכם
אפל היא בין שלוש החברות הגדולות ביותר בעולם כיום ואין ספק כי היא פורצת דרך בתחומה. יש רבים אשר בטוחים...
קרא עוד »
יול 08, 2019
מה ההבדל בין אוכל יבש לאוכל רטוב לחתולים
כל אדם שמאמץ חתול כבר יודע היטב כי הדיאטה של החתול מבחינת התזונה היומית צריכה להיות שילוב בין אוכל...
קרא עוד »
ינו 21, 2020