איך לפתוח חנות מעצבים?איך לפתוח חנות מעצבים?

לד אביבים

 

אם סיימת בית ספר לעיצוב בוודאי יש לך חלום והוא לפתוח חנות מעצבים. כיום ישנם מעצבות רבות ומבטיחות שחולמות לפתוח חנות מעצבים, אבל לא ממש יודעות מהן האופציות בפתיחת חנות לעיצוב, ולכן במאמר הבא ננסה לשפוך אור על האפשרויות שישנן כיום להראות את העיצובים והכישרון שלך.

אז איך תפתחי חנות מעצבים?

פתיחת חנות באינטרנט – אחת האופציות הזולות שישנן. כיום רשת האינטרנט מאפשרת למעצבות רבות להציע את מרכולתן בצורה וירטואלית. חנויות כמו etsi מרמלדה, אי ביי, ואפילו הרשתות החברתיות המאפשרות לך למכור את העיצובים שלך און ליין. על מנת להתחיל, כל מה שאת צריכה לעשות הוא להתחיל לעצב בגדים, לייצר אותם, כאשר על מנת לייצר עלייך כמובן לרכוש בדים, ואם אין לך תקציב ניתן לבצע הלוואה לכל מטרה כדי לרכוש את החומרים, ולאחר מכן להתחיל לפרסם את המוצרים שלך און ליין ופשוט למכור את הבגדים שלך ברשת.

פתיחת חנות מעצבים – פתיחת חנות מעצבים היא עסק מעט יותר יקר, אך יותר רווחי. פתיחת חנות דורשת השקעה ותכנון. על מנת לפתוח חנות חשוב בראשית לבצע תכנון ואסטרטגיה שיווקית. יש להבין היכן את פותחת את החנות ולהבין מהו המיקום הנכון, מי הקהל יעד שלך, מהו התקציב שלך, האם תצטרכי הלוואה לשם פתיחת החנות? לאן תפני לשם ההלוואה האם לבנק או לחברות חוץ בנקאיות כמו לד אביבים שמאפשרות הלוואה לכל מטרה כמו הלוואה לפתיחת עסק? היכן תייצרי את הבגדים שלך? והאם תצרי קמפיין פרסומי? פתיחת חנות מעצבים דורשת חשיבה מרובה, וייעוץ אסטרטגי.

מכירה בשווקים – אופציה נוספת שעומדת לרשותך היא מכירת בגדי מעצבים בשווקים. כיום לא חסרים שווקים ופסטיבלים של מעצבים המתקיימים בכל כמה חודשים ברחבי הארץ, אם יש לך כבר חנות אינטרנטית תוכלי בכל כמה שבועות להגיע לשווקים ולמכור את בגדי המעצבים שלך מדוכן מעצבים. בדוכני המעצבים ניתן להרוויח כסף רב ואין סיכון כספי או תשלומי שכירות יקרים שעלייך לשלם על חנות פיזית.

מכירה קמעונאית – אם את מוכשרת ומאמינה בעצמך תוכלי לנסות ולשווק את העיצובים שלך אל הרשתות הגדולות. ישנם מעצבים מצליחים מאד שעשו חייל בשיווק לרשתות.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם השיקולים החשובים בבחירת מחסנים לוגיסטיים למכירה?
השקעה במחסן לוגיסטי יכולה להיות החלטה משמעותית עבור עסקים המעוניינים לשפר את ניהול שרשרת האספקה...
קרא עוד »
יול 08, 2023
בידורית ניידת לחגיגה בכל מקום
אתם שייכים לאותם האנשים שאוהבים לחגוג מידי פעם? רוצים להבטיח שמוזיקה תמיד תמלא את חייכם? אם כך, אתם...
קרא עוד »
יול 16, 2017
תוכנת erp priority למעקב הוצאות והכנסות העסק
אין ספק שהנתון החשוב ביותר שעומד בפני כל עסק, לא משנה אם זה עסק גדול או קטן, זו השורה התחתונה, כמה...
קרא עוד »
יונ 20, 2018