איך להיות ירוק בחנויות?

חשבונית ירוקה

חשבונית ירוקה

בעלי עסקים, ובמיוחד חנויות שאינן משתייכות לרשתות גדולות, מתמודדים לא פעם עם השאלה כיצד לחסוך במשאבים – ולא מדובר רק בשאלה של עלויות כלכליות אלא לעתים קרובות גם בצמצום מקום אחסון, באיחוד כל הניירת למקום אחד ובכלל הדאגה לסביבה ורצון שאופן התנהלותה של החנות יהיה ירוק יותר. בדיוק לשם כך, אספנו עבורכם כמה טיפים נבחרים שיסייעו לכם לנהל את החנות שלכם באופן חכם יותר, ועל הדרך גם יעזרו לסביבה.

שמירת המסמכים בענן

לא משנה מה המסמכים שאתם זקוקים להם, באילו הזדמנויות ועד כמה תכוף הצורך שלכם בהם – דבר אחד ברור: הגישה אליהם חייבת להיות מיידית וזמינה תמיד כמו חשבונית ירוקה, מכל מכשיר שבבעלותכם ושיש לו חיבור לאינטרנט. חלפו מהעולם הימים שבהם היה צריך לחכות עד למחרת היום כדי להנפיק חשבונית, הצעת מחיר או קבלה, וכן אין כל צורך לשמור חלק מהמסכים בתוכנות כמו Word או Excel, או בכלל לרכז אישורים במכשירים או בתוכנות שונות. כיום ישנם שלל פתרונות ענן חכמים המותאמים לעסקים באופן ייעודי, כך שהגישה להכול תהיה נגישה וברורה, כולל ביצוע פעולות עסקיות.

הנפקת מסמכים מקוונת

בהמשך ישיר לנאמר קודם, גם ביצוע פעולות כמו הנפקת מסמכים, שליחת אישורים והגשת דוחות יכול וצריך להיעשות באופן ממוחשב – ולא זו בלבד אלא שעליו להיות זמין באינטרנט גם כן, בדיוק כמו שירותי הענן ובשל הצורך הגובר והולך בזמינות מתמדת למסמכים מכל מכשיר.

שירותי סליקה מקוונת

מעבר להפיכת העסק לירוק או ליעיל יותר, קופות רושמות שירותי סליקה מקוונת הפכה להיות בשנים האחרונות מחויבת המציאות אם ברצונכם להמשיך להישאר רלוונטיים לקהל היעד שלכם, וכיום כמעט ואין עסק בינוני או גדול שאינו מבין זאת. לכן, אם עדיין אין לכם שירותי סליקה מקוונת בחנות כדאי שתקראו על כך, ואולי עוד יותר – תעיינו באתרים המתחרים לכם, כדי להבין מדוע חשוב כל כך להיות זמינים ללקוחותיכם 24 שעות ביממה, ולא רק בשעות הפתיחה של החנות במעמד רכישה שנעשה פנים אל פנים.

קראו גם על: מחיר קידום ממומן

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נכנסים לגור בבניין משותף? הנה כמה נושאים שאתם צריכים לדעת על מגורים בבניין
רוב האנשים גרים מברירה או שלא בבתים משותפים. העניין עם חיים בבניין משותף שהם הרבה יותר מורכבים מאשר...
קרא עוד »
אוק 28, 2018
מסע לקוח – איך גורמים ללקוח ליהנות
אחד הביטויים השכיחים ביותר כיום בעולם העסקים, בכל מה שקשור למתן שירותים בכל אספקט שהוא, זו חווית...
קרא עוד »
ינו 05, 2020
שמאי רכב באשדוד
אשדוד הינה אחת הערים שנוח לגור בהן! היא נמצאת באזור המרכז, מדובר בעיר נוחה ומטופחת, תוך שרבים פונים...
קרא עוד »
פבר 23, 2019