כמה כסף אפשר לעשות מהרכב הישן שלכם

רכבים לפירוק

אנשים רבים נתקלים בשאלה של 'מה לעשות עם הרכב הישן'. הם התחדשו זה מכבר ברכב חדש, אך הרכב הישן עדיין עומד לו לתפארת בחנייה של הבניין או בחניון הסמוך. האם יש לכך הצדקה? לא. אבל גם אין לבעלים שלהם לב לזרוק לאשפה את הרכב ששימש אותם כה הרבה זמן ושירת אותם בנאמנות במשך שנים. האם יש פתרון? הרי אף אחד אינו מעוניין לקנות רכב שאינו מיועד לנסיעה. אז זהו שכן. 

מוכר את הרכב? אני קונה רכבים לפירוק >>>

אולי תתפלאו לשמוע, אבל יש אנשים שזה המקצוע שלהם. הם קונים רכבים ישנים או הרוסים, ומשתמשים בחלקים שלהם לצורך תיקון של כלי רכב אחרים. או במילים אחרות, ממחזרים אותם ועושים שימוש חוזר בחלקים התקינים של הרכב. את אלה האחרונים מתקינים ברכבים אחרים ומוזילים את עלויות התיקון שלהם עבור הבעלים.

למה לזרוק אם אפשר למכור?

פירוק רכבים הפך זה מכבר למושג מוכר מאוד בקרב בעלי הרכבים ולא רק. ובאמת, למה לזרוק את הרכב הישן אם אפשר למכור אותו ולעשות ממנו קצת כסף? האמת היא, שלא מדובר כאן רק בכסף, אלא מדובר גם בשמירה על איכות הסביבה. הרי הפסולת שמצטברת בעולם, מזהמת את כדור הארץ וגורמת לאוויר להיות מלא בכימיקלים וגזים רעילים. אז במקום להשליך את הרכב לאשפה ולגרום לו להוסיף על זיהום הסביבה, ניתן למכור אותו ולהרוויח את שני הדברים – גם סביבה נקייה וגם קצת כסף.

מתעניינים במכירת רכב לפירוק? קראו עוד >>>

כמה שווה רכב ישן?

שוויו של רכב שנמכר לפירוק אינו מתקרב למחיר המחירון שלו (במידה והוא תקין, כמובן), והוא יעמוד על כמה עשרות אחוזים בודדים ממחירו המקורי. אך עדיין מדובר בעסקה משתלמת יותר מאשר כשהוא עומד ללא שימוש בחנייה. 

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינות אוכל – היכן כדאי לרכוש?
כיום כולם מבינים את החשיבות העצומה של פינות אוכל לזהותו של הבית. רכישה של פינת אוכל מרשימה תהיה הדרך...
קרא עוד »
דצמ 19, 2017
משלוח מארה"ב לישראל מחיר – מה צריך לבדוק?
אין זה סוד שבשנים האחרונות, אפשר למצוא יותר ויותר ישראלים שעושים משלוחים מארצות הברית לארץ. ברגע...
קרא עוד »
יונ 29, 2021
חדר חזרות
תעשיית המוזיקה היא מאוד תחרותית. זה לא רק על איכות המוזיקה אלא גם על האופן שבו היא מופקת. אופן הפקת...
קרא עוד »
יונ 21, 2022