איך אפשר לפתור את נושא הוויכוחים על המזגן בעבודה?

מאוורר תיקרה

סאגת המלחמה והוויכוחים על טמפרטורת המזגן ידועה בעיקר למי שעובד במשרד או בחלל עבודה סגור. המלחמה קורית בין כמעט כל העובדים במשרד, כאשר כל עובד רוצה לשלוט בטמפרטורת המזגן שבחלל.

אבל איך אפשר לעבוד בצורה נעימה יותר ולפתור אחת ולתמיד את נושא הוויכוחים על מיזוג האוויר? כמה טיפים בהמשך.

מעבר לחלל אחר – אם אתם נמצאים בסביבה שנחשבת קרה או חמה לכם מידי, ואתם לא מוצאים את דרך המלך בוויסות הקור, תמיד תוכלו לנסות ולעבור לחלל קר או חם לפי הרצונות שלכם. בדקו היכן נמצא המזגן והיכן הוא מקרר בעוצמה, והרחיקו את עמדת העבודה שלכם מהרוח הקרה או החמה. אם אין זה עוזר, דברו עם המנהל ובדקו האם תוכלו לעבור לחלל עבודה אחר.

הבאת ביגוד חם – אם קר לכם מידי במקום העבודה, הביאו אתכם בכל יום ביגוד חם. בנוסף תוכלו להשאיר במקום העודה פוטר, קפוצ'ון או סריג שיגן עליכם מפני הקור.

מאוורר על שולחן – אם אתם אוהבים קור, ואתם מרגישים שהטמפרטורות במשרד גבוהות לכם מידי, מומלץ לרכוש או לבקש מאוורר שולחני שיוכל לאוורר אתכם בצורה ממוקדת וטובה. כיום ישנם מאווררים בשלל גדלים שניתן להתקין בקלות על השולחן.

פתיחת החלון או הדלת – זה נכון שאם אתם פותחים את הדלת, המזגן פחות משפיע. לכן אם קר לכם מידי תוכלו לנצל את העבודה הזה לטובתכם, ולפתוח חלון או דלת בחלל מקורר מידי.

קביעת טמפרטורה אחת שאינה משתנה – נסו לנהל שיחה בוגרת בין כל העובדים במשרד ולהחליט על טמפרטורה קבועה שאינה קרה מידי ואינה חמה מידי. הטמפרטורה שנחשבת נוחה ביותר לכל חודשי השנה היא 21 מעלות. נסו לבדוק האם הטמפרטורה מתאימה לכם ולשאר העובדים.

התחשבו אחד בשני – זה נכון שבמקום העבודה כל אחד רוצה את התנאים הטובים ביותר עבורו. אבל אם תנסו להתחשב אחד בשני, תוכלו לגלות סביבכם אנשים שגם יתחשבו בכם בבוא העת, כך שיחד תוכלו לעבוד בהרמוניה נפלאה!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיש למטבח – טיפים שחייבים לדעת לפני רכישה
אם תרצו לקנות שיש למטבח אז נמליץ לכם לוודא כי אתם בוחרים לקנות אחד שיוכל להשתלב בצורה ההרמונית ביותר...
קרא עוד »
אפר 28, 2021
לידים לביטוח
אם היינו אומרים לכם שאתם לא צריכים לשבת שעות ארוכות לחכות שלידים יכנסו מקמפיין הפרסום שלכם אלא להגיע...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
מערכת לניהול מלאי
עסקים רבים  מייצרים מגוון של מוצרים ואחרים פעילים בתחום של שיווק. אלה גם אלה מוכרים תוצרתם לנקודות...
קרא עוד »
פבר 27, 2018