מתי נצטרך הלוואה חוץ בנקאית?

חיסכון אנרגטי

מהרגע שאנו יוצאים לדרך עצמאית, עלינו להתמודד עם הוצאות כספיות רבות, זאת בכדי שנוכל להתקדם בסולם הקריירה, לבנות זוגיות, להקים משפחה ולמעשה קוראים לזה לחיות את החיים כפי שהם.

אצל חלקנו הדרך העצמאית הזו מתחילה מרגע הגיוס לצבא, אחרים נשארים בחממה של ההורים עד גיל קצת יותר מבוגר ותלויים ביכולתם של ההורים לפרנסם, אך איך שלא מסתכלים על זה  את ההוצאות הכספיות קשה מאוד לצפות, שכן החיים לא ממש מתקדמים לפי התכנונים המוקדמים שלנו. לעתים, הבנק לא גמיש והקושי לקבל הלוואה מורגש בזמנים שאנחנו הכי זקוקים לכסף ובאופן מיידי. במקרה כזה, הלוואה חוץ בנקאית היא הפתרון האולטימטיבי לפתרון הבעיה בה נתקלנו. אז מתי בעצם נצטרך הלוואה חוץ בנקאית?.

הבנק לא מאפשר לכם לקחת הלוואה

כשאתם ניגשים לבנק, הוא בודק את האובליגו שלכם. כלומר, הבנק לוקח בחשבון את מסגרת האשראי אותה אתם מנצלים חודש בחודשו ומכניס לחישוב גם ערבויות, הלוואות, את תזרים המזומנים שלכם, תשלומי משכנתא ועוד. כשאתם פונים לחברה שתספק לכם הלוואה חוץ בנקאית, אתם לא פוגעים במסגרת החשבון בבנק שכן, היא ההלוואה מתבצעת מחוץ למסגרת האובליגו בבנק.

מצבים של החיים

כאמור, אנו זקוקים לכסף כל הזמן. בין אם בתור סטודנטים בכדי לממן את התואר שלנו, או כדי שנוכל להשקיע בלימודים ולשלם שכר דירה בראש שקט או בין אם אנחנו עומדים להתחתן וזקוקים למימון חלקי או מלא של האירוע. תקריות ומצבים אותם אנחנו לא ממש מתכננים מתרחשים כל הזמן. כאשר אנחנו לא עומדים בשכירות החודשית כי עשינו חישוב לא נכון, כאשר אנחנו רוצים לשלוח את הילדים שלנו לגנים הכי טובים או מרגישים שאנחנו חייבים לצאת לחופשה כדי להתאוורר.  בין אם נפלנו ברחוב ופתאום אנו זקוקים לטיפולי שיניים אותם לא ממש צפינו מראש, או בין אם התקלקל המנוע ברכב הישן בו אנחנו נוסעים ולכן אנו זקוקים לרכב חדש, כך או כך אנו זקוקים לכסף. כאמור, החיים לא צפויים ולכן במצבים שונים אנו זקוקים להלוואה חוץ בנקאית שתסייע לנו להתמודד עם אותן סיטואציות.

הסיבות ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית הן שונות ומגוונות. חלק מהאנשים בוחרים שלא להגדיל את האובליגו בבנק, בכדי למנוע צרות עתידיות ואחרים בוחרים באותן הלוואות, שכן הן ניתנות בתנאים טובים יותר, בין אם מבחינת פריסת תשלומי ההחזר או בין אם מבחינת הריבית הנגבית. יחד עם זאת, השירות המתקבל מאותן חברות המספקות הלוואות חוץ בנקאיות לרוב יהיה איכותי יותר מאשר בבנק. אז בפעם הבאה שאתם זקוקים לכסף זמין ומהר, שקלו את האפשרות של לקיחת הלוואה חוץ בנקאית.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכנון אירוע עם מזון מתאים לכולם
מתכננים אירוע מיוחד ומושקע? אין ספק כי עליכם לדאוג לאינספור דברים כדי להפיק אירוע מוצלח שלא יישכח...
קרא עוד »
ינו 28, 2020
איך למנוע אצות בבריכה?
אצות עלולות להוות מטרד לבעלי בריכות, שכן הן עלולות לגרום למים ירוקים שקשה לפנות. ישנם כמה צעדים שתוכל...
קרא עוד »
נוב 23, 2022
מאגר תמונות
מאגר התמונות הוא כלי שיכול לעזור למשווקים ליצור בלוג או תוכן מדיה חברתית. זה מאפשר להם לחפש בקלות...
קרא עוד »
ספט 07, 2022