אשראי לעסקים

ייעוץ זוגי

אין עסק אשר אינו זקוק במהלך פעילותו לבצע גיוס אשראי לעסק, אם בפיתוח העסק או התמודדות מול תזרים המזומנים. ישנם בעלי עסקים, הפונים לבנקים, אך הבעיה היא שלא תמיד הם מוצאים מענה הולם. ישנם כמה טיפים, אשר ניתן להיעזר בהם, בכדי לקבל את האשראי לבית העסק שלכם. יש לנהל יחסי עבודה עם הבנק. ראשית בפגישה עם הפקיד האחראי על מתן האשראי, יש להיראות במיטבכם כלומר , לבוש מכובד. הבנק יעריך אתכם על פי איך שאתם נראים וכיצד אתם מדברים. איש עסקים הבוש בחליפה מחויטת ומגולח, כאשר הוא נושא את תיק העבודה שלו, יהיה בעל רושם הרבה יותר חיובי, מאשר איש עסקים הלובש ג'ינס וחולצת טריקו.

יש להגיע עם נתונים רשומים של העסק, כגון דו"ח שנתי של הכנסות ממס ההכנסה, או תשלום למע"מ שבוצע השנה, על פי מחזור העסקים השנתי שלכם.  כדאי כי כבר בתחילת השחה, תתחלו לספר על עצמכם ועל העסק שלכם  ואז, תוכלו להראות את הנונים של העסק אבל  במספרים, כלומר כמה אתם מייצרים.

השקיעו בהכנת המסמכים והמצגת של העסק שלכם, לפני הפגישה עם הבנקאי

על מנת לקבל מהבנק אשראי לעסקים, כדאי להשקיע בהכנת כל המסמכים הרלוונטיים, כגון דוחות,  הפקת דוחו כספיים כגון רבעונים, מה שיראה לבנקאי, כי אתם עסק שמיצר כספים. הבנק חייב לדעת מול מי הוא עומד, בכדי לוודא, כי הכסף יוחזר. אשראי, הוא מן סוג של הלוואה , לכל דבר ועניין והלוואה, יש להחזיר.

במידה ואינכם יודעים כיצד להכין תכנית עסקית, אשר תיראה מקצועית, כך שתוכלו להציגה לבנק ממנו תבקשו אשראי לעסקים, ניתן להכין את התכנית, באמצעות יועץ פיננסי, אשר יכין לכם אותה  בצורה מקצועית.

המטרות השונות לגיוס אשראי לעסקיםסליקת כרטיסי אשראי - טרנזילה

חשוב להתאים את סוג אשראי לעסקים על פי המטרה שלכם.  למשל כאשר בעל עסק נדרש לגייס אשראי להקמה של עסק חדש. מלבד ההון העצמי, הרבה בעלי עסקים, במיוחד בתחילת דרכם, יהיו מעוניינים כי יהי להם אשראי, כך שיוכלו להתנהל נכון.  אם לחברה, או לעסק, יש פער בתזרים המזומנים, בגלל שנוצר פער של קבלת כסף מלקוחות וכן, מימון המלאי בבית העסק. מקרים רבים של בעלי עסקים, אשר באו לבקש אשראי מהבנקים עבור העסק שבבעלותם, האשראי, נועד לרכישת מכונות משוכללות יותר.

אם העסק זקוק לציוד, או שיש לגייס כוח אדם נוסף, כדאי לבקש אשראי בחשבון העסקי, מה שיעניק לבעל העסקים אוויר לנשימה עד שתוך זמן קצר, העסק יניב יותר רווחים ויהיה קל יותר לבעל העסק להתנהל.  הבנק יעניק אשראי, בהתאם למחזור השנתי של בעל העסק, כך שתהיה מסגרת קבועה שעם הזמן, ניתן יהיה להגדילה אם יהיה צורך בכך. לבנקים יש את ההוראות והחוקים שלהם ולכן, יש לדעת עליהם לפני שנכנסים לפקיד הבנק לבקש את מסגרת האשראי הנחוצה להם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צריכים להוציא חשבוניות? היום זה קל יותר מתמיד!
מאז שאתם זוכרים את עצמכם לא באמת רציתם להיות שכירים. רציתם שתהיה לכם עבודה שמצד אחד תהיה כמה שיותר...
קרא עוד »
דצמ 22, 2022
אוהבים לאפות, אך רוצים להעלות את הרמה, כדאי שתקראו את זה
אם אתם אוהבים לאפות, אך רוצים להעלות את הרמה תדעו, שניתן לאפות עוגות בקלי קלות, שנראות כאילו השקעתם...
קרא עוד »
ינו 15, 2020
תושבי הפריפריה ללא הצהרה? דווחו וקבלו החזר מס הכנסה
תשלום המיסים הוא נושא כאוב לרבים באוכלוסייה, עקב העול הכרוך בזה. אך חובתנו כאזרחים לשלם את המיסים...
קרא עוד »
אוק 13, 2018