בועז דקל – אנחנו נהיה כמו אמזון

בועז דקל – אנחנו נהיה כמו אמזון

עד לפני שלוש ארבע שנים היו כבר חלק מהקניות בתחום הצעצועים מבוצעות באמצעות אתרי האינטרנט. אך נדמה כי בחודשים האחרונים כמעט כל אחד כבר התנסה בביצוע קניות מקוונות בצורה הזו. גם אלו שלא הסכימו עם זה עד כה ולא הצליחו להתגמש בקניה שאינה מתבצעת באופן פיזי ומוחשי. גם הם כבר הפנימו שאפשר לקנות מוצרים גם בלי למשש אותם וגם בלי לחוש אותם ברגע הקנייה. הם גילו כי מדובר בחוויה מסוג אחר ושונה לחלוטין אך עדיין חוויה.

אמזון הישראלית עם מחירים של אמזון

לא נוכל להתכחש לכך כי למעשה הקניות באמזון התחילו בעיקר בגלל החיסכון הכספי בקניות. המחירים ביחס לחנויות הישראליות הן בהחלט מחירים הרבה יותר נוחים. אך מה שהתברר כנוח מבחינת הכיס, התברר גם כנוח מאוד מבחינת אופן הרניה.

הרבה יותר קל לשבת בבית ולבצע קניות בלי לטרוח לשם כך. לא צריך לכתת רגליים מחנות לחנות כאשר ניתן לבצע השוואת מחירים בקלות רבה, אין צורך לעמוד בתור בחנויות כי החנות עומדת לשירותו של הלקוח וגם התלשום מתבצע באופן בטוח ומהיר במיוחד. 

אמיגו אותה ייסד בועז דקל מציעה את כל זה עם הבדל קטן. מדובר בחברה ישראלית ולא סינית…

קונים בזול

מי לא רוצה לקנות בזול? אין ישראלי שלא מעדיף לרכוש את המוצרים הנדרשים לו בתשלום נמוך יחסית למוצרים דומים בחנויות מקבילות.

באמיגו חוסכים את עלויות התקורה, אין הוצאות שכירות, אין הוצאות חשמל גבוהות, אין צוות עובדים גדול ולמעשה המחיר של המוצר הוא נטו עליו. על כן המחיר הוא הרבה יותר נמוך והרבה יותר משתלם ללקוח.

אין ספק כי התרבות של היום ממש מעודדת חנויות כמו של בועז דקל וכדאי בהחלט להכיר את אמיגו שהיא בין החנויות המובילות את המהפכה בשנים האחרונות.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של קייטרינג חלבי לאירועים
בדרך כלל, כשאנחנו מדברים על הזמנת קייטרינג חלבי לאירועים, אנחנו צריכים לספק יתרונות לעניין. זה טבעי,...
קרא עוד »
אוק 20, 2017
תתפלאו לגלות מה המחיר של ציוד לגן ילדים
הקמת גן ילדים חדש או שדרוג גן ילדים קיים דורשת בין היתר את בחירת כלל הריהוט והציוד הרלוונטי עבור גן...
קרא עוד »
מאי 30, 2020
מי יכול להרוויח מיזמות אונליין?
אין ספק כי האינטרנט חולל מהפיכה אדירה בימינו. ניתן לרכוש מידע, מוצרים, שירותים, למעשה הכל נמצא...
קרא עוד »
אוק 04, 2021