נוטריון לצרפתית

אם אתם מעוניינים ללמוד או לעבוד בצרפת, או שמגיע לכם רכוש או כל עסקה אחרת שקשורה לצרפת, בוודאי תגלו במהרה שכל ההתכתבויות והאישורים הרשמיים שם מגיעים, מן הסתם, בצרפתית. כדי שכל ניירת שלכם תקבל אישור חוקי של הרפובליקה הצרפתית, הם צריכים להיות בשפה המקומית ובאישור משפטי. נוטריון לצרפתית הוא בדיוק הפונקציה לכך.

מה עושה נוטריון?

נוטריון הוא למעשה עורך דין, בעל וותק של 10 שנים לפחות עם רקורד משפטי מוכח וללא בעיות משמעת. אם הוא / היא עומדים בתנאים הללו, על העורך ללמוד את מקצוע הנוטריון מספר שבוע הקבוע בחוק ואז לקבל את אישור משרד המשפטים לעסוק בכך. נוטריון הוא ערכאה משפטית אשר מאשרת מסמכים מכל הסוגים, שאינם בשפת היעד, כדי שיהפכו לראייה משפטית.

נוטריון לצרפתית – לשם מה?

  • כל אדם שרוצה ללמוד בצרפת, או להוכיח שלמד בצרפת ורוצה לקבל על כך אישור בישראל, צריך לתרגם את כל המסמכים והאישורים, את התארים וגיליונות הציונים לעברית או לצרפתית ולקבל על כך אישור של נוטריון דובר צרפתית.
  • אדם שרוצה לקבל אזרחות צרפתית, צריך להמציא את כל המסמכים המוכיחים את הזכאות שלו / שלה. את המסמכים, לרוב בעברית או בשפה אחרת, צריך לתרגם בצורה רשמית, מעודכנת, מדויקת מילה במילה ונכונה משפטית, וכמובן לתת חותמת. בנוסף, אפוסטיל אשר מקבלים בארץ ממשרד החוץ על תעודות יושר או תעודות לידה, צריך להיות מתורגם באמצעות נוטריון לצרפתית. רק כך למעשה מסמכים אלו הופכים לראיה משפטית שהשגרירות הצרפתית מקבלת.
  • כל אדם שעובד עם צרפתים וצריך אישור לפתוח חברה, צוואות, חוזים ועוד – צריך למעשה אישור ותרגום של נוטריון שדובר צרפתית, על מנת שאותם מסמכים יהיו קבילים משפטית בצרפת וישרתו את המטרה שלו.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד תיקי אלבד ממותגים ישווקו אותך טוב יותר
  רבים מבינים היום כי תיקי אלבד ממותגים יוכלו להיות לא פחות מאשר מעולים בעבור שיווק של העסק. אפשרי...
קרא עוד »
אפר 13, 2017
החזרי מס – כל מה שחשוב לדעת
מכירים את הרגע המרגיז הזה שבו חבר או בן משפחה מספר לכם שהוא קיבל החזרי מס בסכומים גבוהים במיוחד? כי...
קרא עוד »
יונ 25, 2018
מערכת למסחר בשוק ההון – מה צריך לבדוק לפני שמתחברים?
עולם האינטרנט מאפשר לנו לבצע פעולות שונות, אשר בעבר לא היינו יכולים לבצע בצורה ישירה ועצמאית. אם...
קרא עוד »
אוק 23, 2020