נוטריון לצרפתית – איך זה קשור אלינו?

נוטריון לצרפתית

הרבה אנשים עוברים הליכים מסוימים בתוכם הם צריכים חתימת נוטריון. תהליך כזה נדרש חתימה של נוטריון גם כשמדובר בהגשה של מסמכים לבית המשפט, או בהגשה של מסמכים למוסדות בחו"ל ובארץ ללימודים, עבודה או הוצאת ויזה.

לא מעט אנשים עוברים הליכים ספציפיים במהלכם הם נזקקים לחתימת נוטריון. הליך מסוג זה מצריך חתימת נוטריון גם כאשר מדובר בהגשת מסמכים לבתי המשפט וגם אם מדובר במוסדות בחו"ל ובישראל לצורך לימודים, הוצאה של ויזה או עבודה.

נוטריון לצרפתית

לאיזה צורך אנחנו זקוקים לשירות נוטריון?

זה ידוע שהעליה מצרפת לאחרונה מאד התגברה וצריך בהתאם לספק את הדירשה לשירותי נוטריון לצרפתית הקיימים במשרדים השונים ברחבי הארץ.

עורך דין המוסמך להתנהל כנוטריון הוא עורך דין שעבר את מבחני הלשכה ומשרד המשפטים באופן מוצלח ובעל וותק של למעלה מעשר שנים במקצוע עריכת הדין. נוטריון לצרפתית הוא עורך דין המוסמך לאשר תרגום או אפילו מתרגם בעצמו את המסמכים הנדרשים לעברית לצורך הגשה למוסדות השונים בארץ למטרת הבירוקרטיה או להגשת תעודות בשפה הצרפתית.

ישראלים רבים נרשמים ללימודי תואר במדינה בה צרפתית נחשבת כשפה פורמלית או בצרפת עצמה ולכן ישנה דרישה להציג או להגיש מסמכים שמתורגמים על ידי נוטריון לצרפתית מוסמך. עבודת התרגום היא עבודה שבהחלט יכולה להיעשות על ידי מתרגם מקצועי, אך ישנו צורך לכך שנוטריון יבצע אותה.

החוק הישראלי קובע מיהו נוטריון

כל עורך דין בעל וותק של למעלה מעשר שנים בתחום עריכת דין זכאי לגשת למבחני משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין ובמידה ועבר אותם בהצלחה והוסמך לכך, יוכל לשמש כנוטריון, לאמת, לתרגם ולאשר מסמכים רלוונטיים. גם נוטריון לצרפתית ולכל שפה. חשוב לציין כי הפיכת עורך דין לנוטריון יגדיל את מערך הלקוחות ואת ההכנסות, חשוב לזכור כי יש לגבות תשלום עבור השירות הניתן בהתאם לתעריך, על פי החוק הישראלי.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנת הנהלת חשבונות
מחלקת ניהול החשבונות הינה אחת החשובות בכל עסק. יש לה מספר תפקידים. היא זאת אחראית על ניהול כל המערכת...
קרא עוד »
אוק 26, 2017
מצגת עסקית למשקיעים – איך לעשות את זה נכון
יש לך רעיון והוא מצוין. יש לך גם צוות טוב ותכנית עסקית משובחת. עכשיו נשאר להפגיש את המשקיע עם כל זה...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
עורך דין נזקי רכוש – איפה הוא לא יוכל לעזור לכם
נזקי רכוש מתייחסים לכל נזק שנגרם לתכולה שלכם או לרכוש שלכם בגלל מעשים של אנשי אחרים או נסיבות שגרמו...
קרא עוד »
ספט 29, 2021