נוטריון לאנגלית – למה זה חשוב?

נוטריון לאנגלית

תופעה מוכרת היא שלא מעט ישראלים מעוניינים ללמוד לתואר בחו"ל (בעיקר באנגליה, ארה"ב ועוד). לשם כך יש צורך במסמכי רישום. מסמכים אלו חייבים להיות מתורגמים לשפה הנדרשת, אנגלית. אפשר כמובן לתרגם לבד, אבל כדאי לעשות זאת בסיוע מתרגם מקצועי. הפתרון הכי יעיל כאן הוא לגשת לעורך דין נוטריון לאנגלית שיכול לבצע גם את פעולת האישור, האימות והתרגום.

שירותי נוטריון הוא שירות שכולם (כמעט) מסתייעים בו לא רק בעולם אלא גם בישראל. עולים רבים לישראל מארצות הברית או בריטניה נזקקים למסמכים באנגלית לאישור ותרגום כדי שיוכלו לקחת חלק בבירוקרטיה הישראלית ולצורך הפעולות הללו צריך לשכור את שירותיו של עורך דין נוטריון לאנגלית שיבצע את הפעולה ההפוכה עבור המסמך שהתושב הישראלי מגיש למדינה בחו"ל.

נוטריון לאנגלית

הנוטריון הוא שירות חשוב

מסמכים הכתובים באנגלית נדרשים לגילוי מול המוסדות הבירוקרטיים ולכן חייבים להיות מאושרים ומתורגמים בעברית, אבל, רק על ידי עורכי דין המוסמכים לעשות זאת בהתאם למקור.

החותמת על המסמכים המתורגמים והמאומתים על ידי נוטריון היא אפוסטיל, חותמת של משרד החוץ. מדינות (בחלקן) החתומות על אמנת האג מסתפקות בחותמת ואימות נוטריון לאנגלית בלבד.

כיצד נדע מיהו נוטריון לאנגלית

לא כל עורך דין יכול להיות עורך דין נוטריון, על מנת להפוך להיות עורך דין נוטריון יש לעבור הליך ומבחנים. עורכי דין בעלי וותק של למעלה מעשר שנים במקצוע עריכת דין יכולים לגשת למבחני הלשכה ומשרד המשפטים ובמידה ועברו את המבחנים בהצלחה, לעסוק כנוטריון, לאמת, לנסח ולאשר מסמכים משפטיים מתאימים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חשובות על קסדות אופנוע
בתחום הבטיחות לאופנועים, הקסדה עומדת כחלק הציוד החיוני ביותר. כסמכות שקטה בנושא זה, אני כאן כדי לחשוף...
קרא עוד »
ספט 07, 2023
קורס קריינות לעבודה ברדיו
ישנם אנשים רבים הקול שלהם הוא הנשק הסודי שלהם לכל תחום בחיים, בין אם זה לשכנע ולדבר עם אנשים, או בשביל...
קרא עוד »
נוב 09, 2017
כשיש ברשותכם תכשיט יקר
רגע לפני שהאדם הולך לעולמו ונפרד מקרוביו וידידיו, הוא מנסח צוואה לאנשים שתמכו בו לאורך כל הדרך. לעתים...
קרא עוד »
אוג 22, 2017