מתי נכון לקחת הלוואה?

ניהול נכסים

 

איכות החיים שלנו נמדדת לפי הרבה מאוד גורמים שונים. כאשר אנחנו מרגישים שאנחנו לא מצליחים לממן את כל הצרכים השונים שלנו איכות החיים שלנו יכולה להיפגע באופן משמעותי וגם תחושת האושר שלנו יכולה להיות כזאת של תסכול וחוסר סיפוק. אם אנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו אנחנו יכולים לקחת בחירה משוכלת ולהלוות כסף. נכון לקחת הלוואה כאשר אנחנו רוצים לבצע הוצאה משמעותית שתוכל לסייע לנו להגדיל את הכסף שיש לנו. אנחנו יכולים לבחור למשל לקחת הלוואה לשם קניית רכב – כך שיהיה לנו דרך טובה יותר להגיע לעבודה שלנו.

האם כדאי לקחת הלוואה לכיסוי המינוס בבנק?

אנשים רבים בוחרים לקחת הלוואות לשם כיסוי המינוס שלהם בבנק. זה לא טוב להיות במצב תמידי של מינוס בבנק. כאשר המינוס בבנק שלנו גדל וגדל ונדמה שהוא בור ללא תחתית עלינו לעשות הכול על מנת לכסות אותו. לקיחת הלוואה שתסייע לנו לסגור את המינוס בבנק היא צעד אחראי מאוד ונבון. לאחר שניקח את ההלוואה עלינו לחשוב איך אנחנו יכולים למנוע מצב נוסף בו נגיע למינוס בבנק שלא נוכל לסגור. בשביל להימנע ממעגל בו כל פעם אנחנו נכנסים למינוס ואז לוקחים הלוואות בשביל לכסות אותו אנחנו צריכים להיות מודעים באופן מלא לכל ההכנסות וההוצאות הכספיות של משק הבית שלנו ולראות איך אנחנו יכולים מצד אחד להגדיל את ההכנסות הכספיות שלנו ומצד שני להקטין את ההוצאות הכספיות שלנו.

איך לוקחים הלוואה באופן חכם?

כאשר גמרה בליבנו ההחלטה שאנחנו רוצים לקחת מספר הלוואות או הלוואה אחת עלינו לקחת אותה באופן חכם. כאשר אנחנו רוצים ללוות כסף עלינו לברר מהם התנאים של ההלוואה שאנחנו רוצים לקחת. עלינו לברר מה מסגרת הזמן שיש לנו להחזיר את הכסף, כמה כסף נצטרך להחזיר מדי שבוע, מה גובה תשלומי הריבית שיהיה עלינו להחזיר ללווים ועוד פרטים נוספים. עלינו לקחת בחשבון מקרים של הוצאות בלתי צפויות שיכולות למנוע מאתנו להחזיר את הכסף בזמן ולכן כדאי לנו לקחת הלוואות בסכום קטן יותר ולו רק בשביל שנהיה בטוחים שנוכל לעמוד בתשלום ההחזר שלהן.

 

בנוסף מאמר זה יוכל לעניין אותך 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דובאי למטייל – יעד בלתי נשכח
דובאי היא היעד האולטימטיבי עבור המטייל. הוא מציע מגוון מדהים של אטרקציות שבטוח יהפכו את החופשה שלכם...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022
כך תאתרו את עוזרת הבית המושלמת עבורכם
חג הפסח מתקרב ועדיין לא התחלתם לבצע ניקיון יסודי כמו שאתם רגילים לעשות בכל שנה. מכיוון שאי אפשר לדחות...
קרא עוד »
מרץ 13, 2020
שייט לפיורדים
אם אתם מחפשים שייט ייחודי ומהנה, כדאי מאוד שתבחרו בשייט לפיורדים. למרות שכיום ישנם מגוון יעדים שונים...
קרא עוד »
ינו 18, 2018