מיגון רכבים באמצעות ציפוי שמשות

מיגון רכבים

מיגון רכבים באמצעות ציפוי שמשות הינה פעולה מקצועית המיועדת לצרכי מיגון שמשות הרכב מפני פריצות, תאונות דרכים, יידוי אבנים ואפילו ירי. מיגון זה מיושם באמצעות חומר ציפוי ייעודי בעובי של בין 100 ל-350 מיקרון והוא מותאם לכל סוגי הרכבים מבלי לפגוע במראה שמשות הרכב.

ציפוי שמשות לצרכי מיגון רכבים הינה פעולה המומלצת לכל אחד ואחת מבעלי הרכבים בבעלות פרטית שביניכם וזאת לנוכח יעילותו כמספק הגנה מפני שבירת זכוכית השמשה כתוצאה מתאונת דרכים, יידוי אבנים או חפצים שונים לעבר כלי הרכב (במתכוון או בשגגה) ואף בפני פריצות רכבים.

מיגון רכבים

ציפוי שמשות הרכב למעשה "בולם" את עוצמת המכה הפוגעת בשמשות הרכב ובכך הוא מונע מזגוגית השמשה להתנפץ ולהתרסק לתוך חלל הרכב. במקרה של תאונת דרכים, עוצמת המכה עלולה להוביל לריסוק זכוכית הרכב, כאשר רסיסי הזכוכית מתפזרים בעוצמה אל תוך חלל הרכב והדבר עלול לסכן את חייהם של השוהים ברכב.

פעולת "הבלימה" של ציפוי השמשות לרכב פועלת גם במקרים בהם חפץ זר מתעופף לעבר רכבכם ופוגע באחת משמשות הרכב. בלימת המכה מונעת למעשה את ריסוק הזכוכית וניפוצה ובכך נמנעת התפזרות הרסיסים לכל עבר.

בנוסף ליתרונותיו של הציפוי בכל הנוגע להגנה מפני יידוי אבנים, תאונות דרכים ופריצות, ציפוי זה משלב בתוכו מסנני קרינת UV (עד 99%) ובכך הוא מווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ומגן על הנוסעים ברכב מפני קרינת השמש.

ציפוי שמשות רכבים – מה חשוב לדעת?

מיגון רכבים באמצעות ציפוי שמשות רכבים הינה פעולה המיושמת בכל מוסך שירות המתמחה בהתקנת ציפוי זכוכית ו/או על ידי כל חברה העוסקת ומתמחה בהתקנת ציפוי מגן בטיחות לחלונות זכוכית ומפתחים שונים בהם מותקנת זכוכית שטוחה.

פעולת הציפוי הינה פעולה חד פעמית, כאשר עמידות החומר נותרת בעינה לאורך שנים רבות. לכל שכבת ציפוי בעובי של עד 350 מיקרון המיועדת לצרכי מיגון שמשות הרכב, תוכלו להוסיף שכבת ציפוי נוספת המגנה מפני שריטות. גוון הציפוי הינו שקוף אך ניתן לרכוש ולהתקין גוון כהה בהתאם להעדפות הלקוח. רמת השקיפות של הציפוי הינה מקסימאלית והיא איננה שונה מרמת השקיפות של שמשות רכב ללא ציפוי.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עלויות הקבורה בישראל – כמה עולה להיקבר
הקלישאה אומרת שהחיים מאוד יקרים, אך גם המוות לא זול. לכאורה זה לא אמור להיות כך, אך כאשר כמות הקרקעות...
קרא עוד »
אוג 05, 2020
בניית דוכנים לקניונים
קניונים הופכים ליעד פופולרי יותר ויותר עבור אנשים רבים. עם זאת, מציאת מקום לבניית דוכן יכולה להיות...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
גיר פלנטארי עוצמתי מבית לוונשטיין טכנולוגיות
הגיר האוטומטי הוא החלק שנחשב למורכב ביותר בהשוואה לשאר חלקי הרכב. המטרה של הגיר היא פשוטה, העברה של...
קרא עוד »
ספט 05, 2018