מיגון זכוכית

מיגון זכוכיות

אנחנו יודעים שבמקרה של אסון הראשונים להיפגע הם חלונות ודלתות העשויים זכוכית. כדי למנוע אסון נוסף על ניפוץ הזכוכית והוא פיזור רסיסים ופגיעה ביושבי המבנה אנחנו מחפשים פתרונות ואחד מהם הוא מיגון זכוכית.

מיגון זכוכיות

איזה אסונות אפשר למנוע באמצעות מיגון זכוכית

  • מיגון זכוכית הוא גם אמצעי למניעת אסונות במכוניות. ידוע הוא שבעת תאונת דרכים, לא עלינו, הזכוכיות מתנפצות ולעיתים הנפגעים בתאונה הם נפגעי זכוכיות שלא היו ממוגנות. זוהי הסיבה שמומלץ לבעלי הרכבים לבצע מיגון זכוכית ברכב שלהם כך שבעת התנפצות הזכוכית לא יגרם נזק נוסף לנמצאים בתוכה.
  • באזורי הלחימה בארץ, בעיקר בצפון ובדרום הארץ, וגם ביישובי המרכז, נעשה מיגון זכוכית בעיקר בגלל שיגור הקסמים והפגזים מעזה למרכז הארץ. בניינים רבי קומות שהסיכון שלהם להיפגע גבוה צריכים לעשות מיגון זכוכית כדי שבעת הפגזה ופגיעה במבנה זכוכיות החלונות לא יתפזרו ולא יפגעו באנשים ומכוניות ברחוב.
  • בשנים האחרונות מדברים באמצעי התקשורת יותר על האפשרות של רעידות אדמה בישראל. מרבית המבנים בארץ, במיוחד אלו שנבנו לפני הרבה שנים, אינם מותאמים למצב של רעידות אדמה והדבר הראשוני שכל בעל דירה במבנה כזה יכול לעשות הוא מיגון זכוכית לכל חלונות הבית. במקרה של רעידת אדמה יושבי הבית לא יפגעו מזכוכיות.
  • הבניינים שנבנים בשנים האחרונות הם רבי קומות עם חלונות גדולים שהזכוכית בהם עבה וכדי לאפשר כניסת אור מבחוץ למבנה ולמנוע מקרני השמש מחדירה לחלל וחימומו רצוי לעשות מיגון זכוכית בצבע שקוף כזה שיאפשר ראייה מהפנים לחוץ ללא חסימת האור מבחוץ פנימה.

מיגון זכוכיות

מעבר לביטחון יש יתרון נוסף

מיגון זכוכית המאפשר כניסת אור מהחוץ פנימה חוסך בחשמל והעלויות יורדות. מרבית שעות היום יש אור טבעי ורק בשעות החשיכה צריך להשתמש בחשמל וזוהי דרך יעילה לחיסכון בעלויות.

מה הכי טוב לקנות

יש מגוון רחב של מיגוני זכוכית. כל אחד יכול להתאים את הגוון והסוג של מיגון זכוכית הרצוי לו והמתאים לו ביותר לעיצוב המבנה, החדר ויתאים לו מבחינת העלות.

בארץ יש מספר יצרני מיגון זכוכית ובאינטרנט יש אתר שמבצע עבור הגולשים את החיפוש אחר היצרנים השונים  וכן מבצע השוואת מחירים ותנאי התקשרות הטובים ביותר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצברים בזול עלולים לעלות לכם ביוקר
כיום ישנם לא מעט סוגים שונים של מצברים אותם תוכלו להתקין ברכב שלכם.כלל סוגי המצברים מהווים מעין סוללה...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
כמה עולה לפרסם בתי עסק אונליין?
 פרסום בתי העסק בצורה טובה אשר תפיק לכם תוצאות מרשימות היא אינה משימה קלה וזולה כלל. חשוב להבין כי על...
קרא עוד »
דצמ 13, 2019
המהפכות של סטיב ג'ובס
זמן לא רב בטרם הכריזה חברת אפל על האייפד הראשון שלה, נפגשה קבוצת עיתונאים עם המנכ"ל דאז, סטיב ג'ובס....
קרא עוד »
אוק 13, 2016