מיגון בליסטי – הגנה מוצלחת לתמיד

מיגון בליסטי

החל מפלטות מיגון ועד זכוכיות שטוחות

מיגון בליסטי המיועד לרכבים כולל פלטות מיגון, פלדות שריון, זכוכיות שטוחות או קמורות נגד ירי. המיגון צריך להיות עמיד לירי, עמיד מפני הדף ורסיסים, קל משקל, עמיד למזג אוויר קיצוני. אחרי פגישה עם מתקין המיגון ואחרי קבלת דגם הרכב יתבצע סיקור הנדסי, ייצור המיגון וביצוע ירי כדי לבחון את לוחות המיגון במעבדת ירי.

מיגון בליסטי

התגלגלותו של המיגון מכלי הרכב של פעם ועד היום

האם ידעתם כי מיגון כלי רכב החל רק מהמאה ה-20. כלי הרכב הממוגן הראשון היה בכלל טנק שהורכב מטרקטור אשר כוסה בשריון עשוי לוחות פלדה. במלחמת העולם הראשונה והשנייה השתפר מיגון הטנקים, ומשם החלו למגן גם כלי רכב צבאיים, רכבי אספקה, תותחים, כלי הנדסה ורכבי סיור. כמו היום גם אז המיגון היה מפני ירי, מפני רסיסים, מפני מטעני חבלה ומפני נשק נ"ט ופצצות. בהמשך התווסף המיגון לכלי רכב אזרחיים הכוללים אוטובוסים, רכבים של מפורסמים ופוליטיקאים, משאיות תובלה, רכבי משטרה ועוד. מיגון בליסטי עבור האזרחים כולל חלונות העשויים זכוכית משוריינת ושלדה חזקה עבור כל רכב שנדרשת לו הגנה.

מתי נדרש לכם מיגון בליסטי?

כשאתם נוסעים בכבישים עוינים, כשאתם נעים בדרכים – באזורים שיש בהם מתיחות ביטחונית, כשנשקפת סכנה של ממש לחייכם – אם מתוקף היותכם מאוימים על ידי מישהו, אם מתוקף היותכם מהעולם התחתון, אם מתוקף היותכם עובדים באזורי אש, אם מתוקף היותכם פוליטיקאים וכל דבר אחר שמצריך מכם הגנה כפולה, המיגון הבליסטי יציל אתכם מפני מהומה ויאפשר לכם לנוע בלי חשש במקומות השונים.

מיגון בליסטי

חברת מיגון איכותית

מיגון בליסטי צריך לרכוש רק דרך חברה שיש לה רישיון. חפשו חברה אמינה ורצינית, מישהי שעברה את כל הבדיקות המחמירות כדי להשיג את התקנים השונים על פי ערכים בין לאומיים וערכים בארץ. כל חברה המכבדת את עצמה בדקה קודם לכן במעבדת השרות את המיגון שלה על כל הפרמטרים השונים. רק חברה יסודית ומקצועית שדוגלת באיכות ללא פשרות תשיג עבורכם מיגון בליסטי משובח שיאפשר לכם הגנה מוצלחת בכל מצב.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח רכב: כל מה שרציתם לשאול ולא ידעתם את מי
בין אם מדובר בביטוח חובה ובין אם בביטוחים מורחבים דוגמת ביטוח צד ג' וביטוח מקיף לרכב, חשוב לדעת כי...
קרא עוד »
פבר 16, 2020
מדרסים לחולי סכרת – הרבה יותר מיציבות לכף הרגל
כשאנשים נדרשים לקנות מדרסים, זה בכלל מיועד לצורך יציבות, תמיכה, אפשרות להשתמש בכף הרגל בצורה בטוחה...
קרא עוד »
ספט 10, 2020
5 טיפים להצלחה בראיון עבודה
ראיון עבודה הוא אף פעם לא דבר פשוט. עבור הרבה מאוד אנשים, מועמדים לתפקיד כזה או אחר, לא מדובר בראיון...
קרא עוד »
אפר 21, 2020