מחזור משכנתא

אם אתם סבורים שהצעד הבא לצמצם את ההוצאות שלכם יהיה מחזור משכנתא שהיא למעשה פעולה של קבלת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר, אז כדאי שתתחילו להתעניין בחברה פרטית של ייעוץ משכנתאות, כך שתוכלו לדעת, אם צעד זה, יהיה משתלם עבורכם וכמה תוכלו לחסוך בפעולה  זו שבימים שבהם יוקר המחיה עלה והריבית שלקחתם בזמנו את המשכנתא הייתה גבוהה יותר והיום מצד שני הריביות במשק ירדו, אולי כדאי כי באמת תבצעו צעד זה שיחסוך לכם בהוצאות המשכנתא שהיא הוצאה גדולה בכל משק בית.

לרוב, תמיד כדאי להחליף את תמהיל המשכנתא לתמהיל שאינו צמוד מדד. שינויים במדד במשך השנים, עשויים להקפיץ לכם את התשלום החודשי של המשכנתא וחבל יהיה לא לנצל הזדמנות זו. הסטטיסטיקה מראה כי 78% מכלל המשכנתאות כבר בצעו מחזור משכנתא והם נהנים מרווחה כלכלית. יש לציין כי קיימות עמלות לפעולה זו שבה ממחזרים את המשכנתא, אך עלויות אלה, הן כאין וכאפס, לעומת הסכום שתחסכו בביצוע פעולה זו.

לקצר את תקופת המשכנתא ולהוריד את ההחזר החודשי

נכון שזה נשמע יותר מדי טוב? אבל בכל זאת אנשים רבים ביצעו מחזור משכנתא היות והמודעות גברה היום ואנו שומעים יותר ויותר אנשים שביצעו צעד זה והם מרוצים ממנו. ראשית, כדאי לבדוק את תעריפי הבנקים למשכנתאות ולהתמקח עליהם כמו למשל סגירת תיק ופתיחת תיק חדש למשכנתא. בגלל ששוק הנדל"ן הפך להיות תובעני יותר יש לבדוק את האופציות השונות שעשויות לסייע להרבה משפחות. בגלל שהריביות בשוק הפכו לנמוכות יותר, זה הזמן למחזר את המשכנתא.

הנטל לא יהיה כבד ותוכלו לנשום לרווחה בעת ביצוע צעד חכם כמו מחזור משכנתא. כדאי תמיד לשאול חברים או קובי משפחה שכבר מחזרו את המשכנתא שלהם וכן, למצוא יועץ משכנתאות שיוכל להנחות אתכם ולהראות לכם בעצם מה אתם עשויים להרוויח וכמה, מפעולה חכמה זו.

למרות המודעות של מחזור המשכנתא רבים אינם מודעים לה 

ניתן לראות עדיין שישנם אנשים שבר נטלו משכנתא והם משלמים עליה שנים, כשר הם אינם מודעים לפעולות חשובות כגון מחזור משכנתא הם פשוט ממשיכים לשלם אותה כפי שכבר הם משלמים שנים. היום, כבר ניתן למחזר את המשכנתא בכל עת ואפילו לעבור לבנק אחר למשכנתאות. יש לדעת, כי ההורדה של הריבית וקיצור תקופת המשכנתא, תחסוך לכם אלפי שקלים. במידה ואין הפרש גדול ביחס לריביות הקיימות בשוק היום, לא כדאי יהיה למחזר את המשכנתא ולכן בדיקה לעומק, יהיה צעד נבון.

money-2724238_960_720-768x428

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיבותם של סקרים
סקרים טלפוניים, סקרים אינטרנטיים, קבוצות מיקוד ועוד, כולם סקרים שחשוב מאד לבצע בכל עסק, חברה או...
קרא עוד »
נוב 18, 2018
למה פרופילי אלומיניום הם כה פופולריים?
האלומיניום הוא יסוד מתכתי נפוץ מאוד. הוא מהווה לא פחות מ-8% מהקרום של כוכב הארץ – ה-3 בשכיחותו אחרי...
קרא עוד »
מאי 14, 2019
כל הסיבות לראות את הסדרות האהובות עליכם בכל עת
בעולם מלחיץ ומהיר כמו זה שאנחנו חיים בו, טבעי שכל אחד מאיתנו ירצה מידי פעם לנוח, לעצור וליהנות קצת...
קרא עוד »
מאי 17, 2016