זכוכית נגד ירי

זכוכית נגד ירי

אזור ירושלים, תל אביב ומרכז הארץ אינו  מצריך התקנת זכוכית נגד ירי. הריחוק מאזורי הסיכון מאפשר בניית מבנים עם זכוכית רגילה. רק באזורי הפשיעה במרכז הארץ מתקינים בעלי הבתים של חברי משפחות הפשע זכוכית נגד ירי ובכך הם מנסים להגן על בני המשפחה שלהם כדי שלא יסתכנו. בכל אזורי הסיכון יש חובה להתקין זכוכית נגד ירי על חלונות הבית ובכלל זה בחלונות הממ"ד. בעוטף עזה כל המבנים בין מבנים פרטיים ובין ציבוריים יש חובה להתקין זכוכית נגד ירי כהגנה מפני כל הנשק שיורה החמאס לעבר היישובים. באזור יהודה ושומרון זכוכית נגד ירי היא יותר כהגנה מירי מנשק קל.

זכוכית נגד ירי

זכוכית נגד ירי מצילה את החיים של מי שעושה בה שימוש

בשנים האחרונות בנוסף לפגזים וגראדים צלפים מעבר לגבול יורים לכיוון בתי התושבים המתגוררים בצמוד לגבול. כדי למנוע סכנה מיושבי הבתים, ילדים בבתי הילדים ובבתי הספר מתקינים זכוכית נגד ירי על כל החלונות מה שמבטיח ולא במקצת את הפחתת הסיכון. ישובים באזורי סיכון מקפידים להתקין זכוכית נגד ירי גם בבתי כנסת, ומבנים ציבוריים אחרים, ובכך להקטין את הסכנה בעת קיום אירוע המוני במקום. מאז הוקמו היישובים ביהודה ושומרון נעשו פעולות חבלה של הפלסטינאים לעבר מכוניות הנוסעות על כבישי האזור. לא אחת יידו אבנים וסלעים, נזרקו בקבוקי תבערה והותקפו המכוניות ביריות מנשק קל. מאז המתקפות עברו כל התושבים למגן את המכוניות ובעיקר על ידי התקנת זכוכית נגד ירי.

זכוכית נגד ירי

זכוכית נגד ירי – איך מעצבים בצורה אסתטית

יש סוגים שונים של זכוכית שמותקנת בחלונות, כל עובי מותאם למטרות שונות. מן הסתם זכוכית נגד ירי צריכה להיות עבה יותר, בעלת שכבות רבות, שתכיל חומר מדביק שבמקרה של ניפוץ הזכוכית היא לא תתפזר ותגיע לכל פינה בבית. כדי לתת לזכוכיות ממוגנות מראה יפה יותר ולא מגושם אפשר להדביק עליה טפט בעל צורות שונות כמו מראי טבע וחיות, צורות הנדסיות או דמויות מסרטים.

לסיכום, חשוב לעשות השוואת מחירים וסוגים בין היצרנים השונים. עם החיים אסור לשחק, ולכן חשוב לעבוד עם יצרן ברמה הגבוהה ביותר, שעומד בתקנים מחמירים בין לאומיים, רמה גבוהה של ביצועיות ומחיר תחרותי.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית דפוס
לעתים נדמה לנו שבשל העידן הדיגיטאלי שאנו חיים בו, כגון אינטרנט ומחשבים בכלל, קצת זנחנו את עבודות...
קרא עוד »
מאי 16, 2018
קלנועיות משומשות – יותר משתלם?
מבוגרים רבים, עושים שימוש יומיומי בקלנועיות. חלקם חדשים וחלקם משומשים. לפני קניית קלנועית, אולי כדאי...
קרא עוד »
פבר 09, 2020
הדפסת ספרים
כמו לא מעט עולמות תוכן בחיינו, גם עולם הספרים השתנה בעקבות הופעת האינטרנט. במובן מסוים, הוא השתנה...
קרא עוד »
נוב 25, 2018