אובססיה לאיסוף כלי מטבח מי מפנה

פינוי דירה

לכולנו יש כלי מטבח בארון, יש מי שיש לו יותר כלי מטבח ומי פחות. כולנו קונים ומחדשים מידי פעם את כלי המטבח שלנו. ואז אנו גם זורקים או נותנים כלי מטבח ישנים כך שבכל זמן נתון יש לנו כמות סבירה של כלי מטבח לשימוש. יש מי שאוהב שיש לו כלי מטבח רגילים ופשוטים, ויש מי שמעדיף לרכוש ולאסוף גאדג'טים שונים ורבים של כלי מטבח.

פינוי דירה

איסוף אובססיבי של כלי מטבח

לכולנו יש כלי מטבח כאלה ואחרים, אבל יש אנשים שיש להם אובססיה לאסוף כלי מטבח בכמויות. הם מוצאים דרכים שונות לאסוף כלי מטבח. הם קונים הרבה כלי מטבח גם בחנויות יקרות של כלי מטבח וגם בחנויות זולות של כלי מטבח. הם מקבלים כלי מטבח מאנשים, ומקבלים כלי מטבח מכל מי שמנסה להפטר מהם. הם שומרים בגאווה על כלי המטבח שלהם ואוספים אותם בצורה קפדנית וקנאית. הם מרגישים קשר רגשי לכלי המטבח שהם אוספים. כאשר הם צריכים להשליך כלי מטבח הם חשים תחושה של מצוקה ושל לחץ וחרדה.

קושי להשליך כלי מטבח

לאנשים כאלה פעמים רבות קשה להיפרד מכלי המטבח שהם אספו ואגרו. במצבים קיצוניים לאחר שכל הארונות מתמלאים בכלי מטבח מסוגים שונים האגרנים בעלי אובססיה לאגירת כלי בית, מתחילים לאסוף כלי מטבח בכל מקום אחר בבית, על השיש, על השולחנות, על הספות ולעיתים יש בכל הבית ערמות של כלי בית מיותרים. כלי הבית הרבים מעמיסים על הבית את החיים בו. לא ניתן לעשות במשטחים השונים פעילויות רגילות כמו בישול אפיה, ניקיון או ארגון של הבית. לעתים אפילו על המיטות יש כלי בית שונים וכלי מטבח שונים וקשה לישון על המיטות כי הן עמוסות בחפצים.

פינוי דירה

צער וסבל ומצוקה לאגרן ולבני משפחתו.

העומס הזה של כלי המטבח בבית גורם צער וסבל לאגרן ולבני משפחתו אבל עדיין ולמרות הסבל הזה קשה לאגרן להתגבר על הצורך לאסוף כלי מטבח שונים. ניתן לקבל סיוע, ועזרה נפשית בכדי לשנות את הלך המחשבה ואת המערך הרגשי הקשור אל אגירת כלי מטבח. טיפול רגשי כזה הוא יעיל ברוב המקרים ומסייע מאוד לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות בקרב האגרן. כאשר עושים טיפול כזה הוא בדרך כלל ארוך וממושך ויכול אפילו להמשך חודשים ושנים לכן כדי לטפל בצורה זריזה במצב מומלץ לפנות לחברה שמפנה כלי מטבח מיותרים.

שירותי פינוי כלי מטבח מיותרים

אם אתם שואלים את עצמכם, אובססיה לאיסוף כלי מטבח מי מפנה? תוכלו לפנות אלינו ואנו נסביר לכם איזה שירותים אנו נותנים בפינוי ארגון וסידור בתים עם כלי מטבח רבים. נייעץ לכם טלפונית ונכוון אתכם בחינם לקבל את השירות של הפינוי הנדרש לכם לשביעות רצונכם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אספקת קפה למשרד – למה חשוב לדאוג שתמיד יהיה קפה
רוצים לעזור לעובדים שלכם להישאר ערניים במקום העבודה בכל שעות היום? רבים הם האנשים שאוהבים לשתות קפה...
קרא עוד »
אוק 31, 2019
במה חשוב להתמקד בתהליך ייעוץ עסקי לחברות?
כשאנחנו מזמינים שירות ייעוץ עסקי לחברות, אזי שאנחנו צריכים לדעת במה להתמקד. אנחנו צריכים לדעת באילו...
קרא עוד »
אוק 19, 2020
איזו חבילת סלולר תתאים לעובדים שלך?
חושב על הקמת עסק? אם כך, אחד מהדברים הכי חשובים זה לבחור את העובדים הנכונים, כי עם עובדים טובים העסק...
קרא עוד »
מרץ 06, 2016