איך לעבור בהצלחה ראיון עבודה גם כשאין חשק ?

פרילנסר? זה יקרה גם לך. יקבע לך זמן לראיון, ובעוד שבהתחלה אתה מאוד נרגש לקראתו, אתה עלול שלא להרגיש כל כך טוב בקשר אליו כשאתה כבר שם, בזמן הקריטי ביותר, לפני הראיון.

אז איך אתה יכול להרים את האנרגיות שלך בשביל לשדר ביטחון והתלהבות בראיון עבודה? איך אתה יכול להציג את עצמך על הצד הטוב ביותר?

להזיז את הגוף שלך – לפני שאתה נכנס לחדר בו יערך הראיון, וודא שאתה מזיז את הגוף קצת, בערך 10 דקות. אפילו רק הליכה מסביב לרחוב יכולה להיות מאוד יעילה ולעזור לך לעורר את עצמך.

למידע נוסף על חיפוש עבודה בתור פרילנסר.

להזכיר לעצמך מה נהדר כל כך בעבודה הזאת – תתחיל לחשוב על מה בעצם היית נרגש לפני הראיון… לפני שהבנת שבעצם לא ממש בא לך עליו. תרשום את כל הדברים שיכולים להיות נהדרים עבורך אם רק תזכה בעבודה שאתה מנסה להתקבל אליה.

לדמיין איך זה יעבוד – אם אתה רוצה להיות יותר בטוח בעצמך , דמיין את עצמך מתנהג ככה – בטוח בעצמך. תחשוב על איך איך זה יראה מהצד ואיך זה ירגיש אם תתנהג ככה. נסה לשמר את התחושה הזאת ותמשיך להגיד לעצמך שאתה בטוח בעצמך, שאתה מקצוען, שאתה בדיוק הדבר הזה שאתה רוצה להרגיש.

תשתה מים / קפה – נסה לשתות קצת מים קרים על מנת להבטיח שהפה שלך לא יהיה יבש , או נסה לשתות קצת קפה או תה בשביל להעיר קצת את המוח שלך, בהנחה ששתית קפה או תה בעבר. אל תנסה משהו חדש דווקא ביום הראיון עבודה.

כשאתה נכנס בפתח הדלת, תזכיר לעצמך שאתה יכול להיות מרואיין נהדר, שמכל הפרילנסרים אתה האיש הנכון לתפקיד, ושאתה הולך להגיד את הדברים שאתה צריך להגיד. תחשוב על כל ההישגים הגדולים ביותר שלך ומה אתה רוצה שהמראיין יזכור ממך או ילמד עליך בזמן הקצר שלכם יחד.

זכור גם שאין דבר כזה ראיון מושלם, אבל שכל ראיון הוא עוד צעד בדרך ליעד שלך – להשיג עבודה חדשה.

מחפשים עבודה מהבית? בבלוג הזה תמצאו טיפים רבים בנושא.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תדעו איזה סוג ניקוי תעשייתי אתם צריכים
לצורך בדיקת סוג הניקוי שאותו תצטרכו עבור המפעל שלכם, כדאי לבדוק קודם את מקום העבודה ואת  אופיו. מפעם...
קרא עוד »
דצמ 18, 2019
ההבדל בין ויברטור לדילדו
מה ההבדל בין ויברטור לדילדו? רבים כיום יודעים כי שני אביזרי המין מעניקים עונג לנשים וגם לגברים. אבל מה...
קרא עוד »
פבר 03, 2020
גיוס ממשקיעים או לעשות את זה בדרך שלנו?
אחת ההתלבטויות שעומדות לפתחם של מייסדי חברות סטארטאפ רבות היא, האם לגייס משקיעים או שמא, לעשות את זה...
קרא עוד »
אוג 09, 2022