עובד כפרילנסר? לפעמים פחות זה יותר…

פרילנסר

כשאתה אוכל את הארוחה האהובה עליך, אתה לא בהכרח רוצה לאכול כל מה שעל הצלחת. נגיד ואתה הולך למסעדה בשביל לאכול סטייק, ייתכן ולא יהיה לך אכפת במיוחד מהצ'יפס או הסלט שמגיעים עם הארוחה, אך יכול להיות שתטעם מהם בכל זאת, רק בגלל שהם שם (ושילמתם עבורם).
תחשוב על קורות החיים שלך באותו אופן.

במקום למלא את קורות החיים שלך בדברים שמנהל גיוס העובדים לא באמת רוצה או צריך לדעת, כאשר אתה מוצא משרה בה דרוש פרילנסר, נסה למלא את קורות החיים שלך עם מה שבאמת חשוב – ניסיון רלוונטי לתפקיד, כישורים רלוונטים לתפקיד, והיסטורית העבודה שלך.

פרילנסר

אלה סוג הדברים שיספקו את מנהל הגיוס.

תחשוב גם על כך שאם אתה מוסיף יותר מידי מידע, אתה גורם למנהל הגיוס לעבוד קשה יותר לגלות מי אתה ומה את יכול להציע לחברה הספציפית שלו. ווא כנראה לא ישקיע נוספות בעבודה מהבית כדי לגלות מי אתה.

אם כך, תסיר את הפרטים הלא רלוונטים מקורות החיים שלך, פרטים שלא יעניינו את מנהל הגיוס, כמו: עבודות קודמות בתחומים אחרים בלי קשר אמיתי לתפקיד שעל הפרק, הכשרות מיושנות או לא רלוונטיות, עבודות התנדבותיות ותחביבים.

תתמקד ב"סטייק" של היסטורית העבודה שלך וסט הכישורים שלך כפרילנסר.

למרות שאולי תרגיש קצת מודאג בקשר לדלילות שבקורות החיים שלך, תחשוב על מנהל הגיוס וחווית הקריאה שלו. הוא יהיה מרוצה מכך והוא ידע שאתה האדם הנכון לתפקיד, והוא עדיין יהיה רעב מספיק בשביל ללמוד עליך עוד.

סביר להניח שתוזמן לראיון בגלל שהם לא הרגישו שהם כבר מיצו אותך בגלל כל הדברים שכבר שיתפת אותם בקורות החיים שלך, דברים שהם לא בהכרח רצו לדעת.

תזכור, פחות זה יותר, במיוחד לפרילנסרים שיש להם הרבה מה לאמר. תגיד מה שחשוב בגלל שזה מה שמנהל הגיוס מקווה לקרוא לפני שהוא פותח את קורות החיים שלך

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום חנויות באינטרנט
קידום חנויות מקוונות הוא חלק חיוני בכל עסק מקוון. זה יכול לעזור לך לייצר יותר מכירות, להגדיל את...
קרא עוד »
אוק 15, 2022
נדלן ביוון – לא מה שחשבתם
להיות בעלים של נכס נדלנ"י בארץ זה דבר אחד, אבל להיות בעלים של נכס אשר נמצא בחוץ לארץ כמו נכס נדל"ן...
קרא עוד »
ספט 30, 2018
משרות סטודנט בהייטק – האם זה יחזיק לכם את שכר הלימוד
ברות הייטק רבות מציעות משרות הייטק לסטודנטים. הרקע לכך הוא הביקוש הגבוה לעובדים איכותיים בתחום,...
קרא עוד »
נוב 04, 2021