איך להתחיל ולנהל מסחר בפורקס?

מסחר בפורקס

מאמר זה מלמד את היקף השיטות להתחיל ולנהל עסקאות מסחר בפורקס, כולל דוגמאות שממחישות תהליכי ניתוח וחשיבה הנחשבות לעמודי התווך של המסחר. מאמר זה יספק לכם "חלון" למוח של אנשי העסקים המובילים הסוחרים בשוק, כך שתוכלו להבין טוב יותר כיצד להצליח בתחום זה עם מספר צעדים פשוטים עליהם חשוב להקפיד מדי יום.

מסחר בפורקס

יריית הפתיחה

הצעד הראשון כרוך בסריקת הנתונים הזמינים. חשוב להחליט על העסקאות הטובות ביותר של מסחר בפורקס ולאחר מכן לסרוק את תרשימי הנתונים מהיום הראשון, וצעד זה צריך להתבצע בערך באותו זמן מדי יום. הזמן הטוב ביותר לנתח את הטבלאות היומיות הוא סמוך למועד סגירת הבורסה, כשהשוק מתחיל להירגע והסוחרים מתחילים להתכונן ליום המסחר החדש.

במהלך סריקת השווקים חשוב שתחפשו בעיקר את הנתונים הבאים: מגמות, רמות, פעולות ומחירים. כך תוכלו לקבוע אם השוק סחיר או לא. זה לא מדע מדויק, אך כשבוחנים את הדפוסים הגבוהים או הנמוכים, ומתבוננים על כיווני המסחר, ניתן להבין את המגמות המשוערות.

המטרה היא לסחור קרוב ככל הניתן למגמות

צעד זה ניתן לביצוע כשמבינים את נקודות ה"ערך", שהן תמיכה או התנגדות בתוך המגמות. אבל לפעמים השוק אינו סחיר, ובמקרים אלו אפשר לחפש שיטות פעולה ליד רמות ההתנגדות על מנת לסחור בשוק בטווחים מגבילים או לבחור, בזהירות ולאחר בדיקה מקיפה של הנתונים, גם במגמות הנגדיות.

איך יודעים לזהות את הנקודה שבה חשוב לעצור?

קביעת הנקודה הנכונה בה כדאי לעצור גם היא אינה מדע מדויק, אבל מומלץ לנסות לעצור ברמה ההגיונית ביותר האפשרית, שמייצגת מצב שבו המשך המסחר בפורקס כבר לא ישתלם לכם. שימו לב, שחשוב תמיד לנסות לעצור בנקודה בה ההפסד שלכם לא יהיה גבוה מדי, כי אתם לא רוצים לחשוף את עצמכם לשוק מפסיד רק בגלל שלא הפסקתם בזמן.

אם אין רמה מרכזית שבה ניתן לזהות את נקודת היעד להפסק המסחר, יתכן שתהיה רמת ליבה שתבוא לפני הסיכון, ואז אפשר להשתמש בשיקול הדעת שלכם על מנת להחליט אם להמשיך א המסחר או לא.

אל תהיו סוחרים חמדניים

יציאה מעסקאות היא כנראה החלק של מסחר בפורקס שמצריך את שיקול הדעת הכי קפדני, וזה משהו שאתם מתמחים בו במשך הזמן. הבעיה הגדולה ביותר היא שרוב הסוחרים אינם יוצאים בזמן, מתוך תקווה להשיג רווחים גדולים יותר. אז אל תהיו סוחרים חמדניים.

קחו את הרווחים שלכם אם השגתם אותם, וצאו בזמן. אם יש לכם נקודה מוגדרת מראש שמאפשרת לכם לעקוב אחר מסלול המסחר ולעצור בזמן עם אפשרות להשגת רווח גדול יותר, בהתבסס על הניתוחים המוקדמים שביצעתם לגבי תנאי השוק הנוכחיים, זה גם בסדר.

פשוט אל תיכנסו למשחק של הגדרת היעדים כדי למצוא את עצמכם עם הפסדים שלא תכננתם. תמיד תחשבו על האופן שבו השוק יכול לפעול לטובתכם ולגרום לכם לנצח.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יועץ משכנתאות – עושה את ההבדל
ירותיו של יועץ משכנתאות יוכלו להיות מאוד מועילים בעבור כל אחד מכם שירצה לקחת משכנתא ובתנאים הטובים...
קרא עוד »
אוק 17, 2020
גני אירועים בחדרה
מתעניינים על גני אירועים בחדרה? עורכים בתקופה הקרובה אירוע באזור? בואו וקראו על הנושא, ודעו מה חשוב...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
איך להיות ירוק בחנויות?
בעלי עסקים, ובמיוחד חנויות שאינן משתייכות לרשתות גדולות, מתמודדים לא פעם עם השאלה כיצד לחסוך במשאבים...
קרא עוד »
ספט 24, 2019