מסחר בשוק ההון למתחילים

מסחר בשוק ההון

שווקי ההון בעולם הופכים בשנים האחרונות לאטרקטיביים יותר ויותר עבור מיליונים. משבר התעסוקה ויוקר המחיה , מאלצים רבים שעד היום הסתפקו במשכורתם ו"גמרו את החודש", להשיג הכנסה נוספת למימון הוצאות המחיה.כיום נפתחו אפיקים חדשים ונוחים יותר להשיג הכנסה נוספת  באמצעות שווקי ההון. אלא שמסחר בשוק ההון למתחילים איננו עניין של מה בכך, והעיסוק בו מחייב התמקצעות.  בשוק ההון בא לידי ביטוי הפתגם "השמים הם הגבול", במלוא עוצמתו, וסוחר שיצליח יוכל להגיע לרווחים גבוהים.

לעומת זאת סוחר ללא השכלה מקצועית, ללא כלים טכנולוגיים מתאימים ובעיקר ללא ליווי מקצועי והדרכה מתמשכת, כנראה שלא יראה את חשבון הבנק שלו גדל.

בואו נבהיר מספר נקודות: כוונתי לשוק ההון העולמי כמובן ולא לבורסה בתל אביב. שוק ההון העולמי הוא אדיר מימדים סובב עולם שפועל סביב השעון בכל שעות היממה. ניתן לסחור בו גם בארבע לפנות בבוקר וגם בשעות הצהריים וההזדמנויות לבצע עיסקה מוצלחת הן רבות מאד בכל רגע נתון.

שוק זה מקיף מאות אלפי מניות, איגרות חוב, אופציות, סחורות, מטבעות, מדדים, בכולם ניתן לסחור בכל רגע, לקנות ולמכור ללא הפסקה.

שאף אחד לא יטעה – מסחר בשוק ההון הוא עסק רציני, שדורש הרבה אבל גם נותן הרבה בתמורה. אז איך עושים זאת?

התנאי הבסיסי הוא כמובן מחשב ביתי וחיבור לאינטרנט. לאחר מכן הצעד הראשון הוא לפנות לחברת מסחר איכותית, שמטפלת בסוחרים העצמאים, ולפתוח אצלה חשבון מסחר הדורש הפקדה של כמה מאות דולרים ,לא יותר.

חברת המסחר, היא מה שפעם היה הבנק השכונתי עבור המשקיעים מהעידן הישן, רק בלי פקידי הבנק ובלי שעות העבודה המוגבלות ובלי העמלות הגבוהות ודמי הניהול שהבנק 'שחט' אותנו.

חברת המסחר כצעד ראשון, תעמיד לרשותך פלטפורמת מסחר מקוונת, כלומר תוכנת מחשב שתוריד למחשבך האישי ובעזרתה תתחבר לשוק ההון העולמי ותוכל להתחיל לסחור.

תוכנה זו מתקדמת מאד ומכילה אלפי פריטי מידע כמו גרפים של מאות אלפי נכסים פיננסיים, שבעזרתם ניתן לעקוב אחר מחירי הנכסים הפיננסים בבורסות בזמן אמת און ליין.

פלטפורמת המסחר גם תספק לך כלים לניהול המסחר העצמאי, החל מסקירות כלכליות על הנעשה בשווקי ההון, דרך ניתוחים לגבי נכסים פיננסיים ספציפיים או מדדים שונים, שיטות מסחר מתקדמות כגון ניתוח טכני, המלצות קניה ומכירה של ניירות ערך, והערכות על מגמות שווקי ההון בעולם ועוד אין סוף פריטי מידע חשובים.

בנוסף, חברת המסחר תאפשר לסוחר העצמאי המתחיל לקבל הכשרה אישית, בתחילה בקורס ראשוני בעקרונות המסחר העצמאי, ואחר כך השתלמויות וקורסים מתקדמים כמו ניתוח טכני למשל, ואז ליווי צמוד של מאמן ומדריך שיעניק ייעוץ בזמן אמת, וימנע טעויות של מתחילים במהלך המסחר.

מסחר בשוק ההון הוא גם עניין שמי שלא מתמקצע בו, עלול להפסיד כסף רב. לכן חברות המסחר מעמידות לרשות הסוחרים המתחילים חשבון דמו, שהוא חשבון שבתוכו סכום כסף וירטואלי שאיתו ניתן לבצע פעולות מסחר אבל לא בכסף אמיתי. הדבר נועד לתרגל את הסוחר המתחיל שילמד מטעויות, עד אשר ירגיש בטוח להיכנס ממש למסחר אמיתי בכסף אמיתי.

למידע נוסף על חברת iMarkets

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריצוף שחור לאמבטיה
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לעצב מחדש את חדר האמבטיה שלהם. חשוב להבין כי חדר האמבטיה...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
בניית אתר ב-999 ש"ח בלבד
במשך שנים היינו רגילים לחשוב שבניית אתרי אינטרנט כמו בניית אתרים wix הם דבר מאוד יקר. חברות רבות היו...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
טיולים מאורגנים
אין דבר מהנה יותר מטיול בחוץ לארץ. המפגש עם תרבות שונה, קולינריה שונה, היסטוריה עשיה ומפוארת וכמובן...
קרא עוד »
ינו 18, 2018