כמה עולה קורס בשוק ההון

עם כניסת הקורסים המקוונים, ישנן דרכים נוספות ללמוד על שוק ההון. העלות של קורסים אלה נעה בין מאות לאלפי שקלים. חינוך מקוון הוא דרך מצוינת ללמוד על השווקים הפיננסיים ולנצל את המיומנויות שלך. עם זאת, ישנם סוגים רבים ושונים של קורסים מקוונים וכל אחד מגיע עם תג מחיר משלו. חלק מספקי קורסים מקוונים מציעים נסיונות חינם כדי שתוכלו לקבל תחושה של מה הקורסים שלהם מציעים לפני שתחליטו אם זה שווה את ההשקעה. חושבים כמה עולה קורס בשוק ההוןהעלות של קורס שוק ההון יכולה להשתנות בהתאם למוסד. חשוב לציין כי ייתכן שעלות הקורס אינה הגורם היחיד שקובע את איכותו.

היכרות עם שוק ההון:

שוק ההון הינו קורס בשוק ההון אשר נועד לסייע לסטודנטים להבין ולפתח את הבנתם בשוק ההון. זה יספק להם סקירה רחבה של השווקים הפיננסיים, מהיסודות ועד למושגים מתקדמים. הקורס יסביר כיצד שווקים אלו עובדים, מה מניע אותם ולמה הם משמשים. קורס זה גם יציג בפני התלמידים כלים כגון אקסל שניתן להשתמש בהם בקורסי מימון עתידיים.

קורס זה (במסגרת אתר בורסה גרף כל הפרטים) יספק לך הבנה מקיפה של שוק ההון וכיצד הוא פועל. תלמדו על סוגים שונים של שווקים, תפקידיהם והשחקנים המרכזיים בכל שוק.

הקורס מחולק לשני מודולים:

מודול 1 – מבוא לשוק ההון

מודול 2 – מבני שוק ההון

אילו נושאים יכסה הקורס?

קורס זה מיועד לאנשים המעוניינים ללמוד על שוק ההון, במיוחד על שוקי ניירות הערך. הוא יכסה נושאים כגון: מהו נייר ערך? איך זה עובד? מהם סוגי ניירות הערך השונים? איך אני קונה ומוכר מניות ואג"ח? קורס זה מיועד לאנשים המעוניינים ללמוד על שוק ההון, במיוחד על שוקי ניירות הערך. כמו כן תלמדו בקורס מתי כדאי להשקיע, איך לנתח נתונים ועוד.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור רואה חשבון מוצלח?
רבים חולמים להגשים את החלום הגדול – להפוך משכירים לעצמאיים. מן הסתם הדרך איננה כה פשוטה, יש להשקיע...
קרא עוד »
דצמ 31, 2020
משיכת כספים מקופות גמל
  השקעה בקופות גמל היא אחת האופציות הטובות להשקעה לטווח ארוך. ממשלת ישראל מעודדת השקעות אלו...
קרא עוד »
יול 09, 2017
הגנה מפרעושים וקרציות – איך מגנים על הכלב ועלינו
אחת הבעיות הגדולות ביותר של כלבים היא, הם נושאים איתם פרעושים וקרציות. הרבה פעמים זה קורה בגלל מפגשים...
קרא עוד »
אפר 27, 2020