איך תדעו שהגיע הזמן לקרוא ללוכד חולדות?

לוכד חולדות

חולדות מהוות מטרד חמור בבית, בחצר ובגינה הציבורית. הן פוגעות בחיות מחמד ובבני אדם, עלולות להעביר מחלות וגם מכרסמות ברכוש ומזיקות לו. לכן זיהוי של נוכחות חולדות מחייב פנייה מהירה אל לוכד חולדות וזאת כדי להרחיקן כמה שיותר מהר מהאזור וגם למנוע את חזרתן. מדובר במטרד שאין טעם לנסות לסלק בכוחות עצמכם וגם יש להיזהר ממפגש עם החולדות שעלול להיגמר רע, בנשיכה או עימות אחר.

חולדות דומות לעכברים מבחינה חיצונית אבל כדי שהזיהוי יהיה ודאי יש לקחת בחשבון את ההבדלים העיקריים ביניהם: לחולדה יש זנב ארוך בניגוד לעכבר ומקומות המסתור שלה מגוונים יותר וכוללים עליות גג, קירות, בניינים ובורות ביוב, בניגוד לעכברים שמסתתרים בעיקר במחילות

זיהוי מהיר ופנייה ללוכד

אחרי שזיהיתם שאכן מדובר בחולדה, לפי צורתה או לפי עקבות – כדאי לפנות מיד למדביר מוסמך. הדברה היא פעולה שדורשת אנשי מקצוע, בניגוד לריסוס פשוט שכל אחד יכול לבצע בשעת הצורך. לוכד חולדות יידע גם להדריך אתכם למנוע את חזרתה בעתיד.

ההדברה כוללת גם שימוש ברעלים, וזו עוד סיבה טובה להימנע מלנסות לעשות זאת לבד. מלבד הרעלים הלוכד ישתמש גם במלכודות. אפשרות נוספת שהלוכד יציע היא טיפול בתשתית הביוב ומניעת נוכחות חולדות בתוכה. חולדות עלולות לחדור לבית או לחצר דרך הביוב וזאת מאחר שהן מסתגלות אליו מהר ומתפקדות בו היטב, מלכודות בביוב מיועדות לחסל אותן עוד לפני שיגיעו לשטח שלכם

פנייה לחברה אמינה

הדברה היא פעולה עם חשיבות קריטית לבריאותכם ולשמירה על הרכוש שלכם ולכן יש לפנות אך ורק למקצוענים שעובדים בחברה אמינה ובעלת ניסיון. תנאי חשוב נוסף הוא יכולתם להדריך אתכם כיצד לצמצם את הסכנה לחזרת החולדות לביתכם. 

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://galjuk.co.il!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
nine9 אירועים אינטימיים שמרגישים הרבה יותר
אירועים משמחים הם חלק בלתי נפרד מן החיים של כל אחד ואחת. זה מתחיל מן החגיגה של ברית מילה או זבד הבת,...
קרא עוד »
מאי 25, 2018
איך לבחור מסגרייה איכותית
בין כל המקצועות החשובים שמספקים לאדם את כל מה שהוא צריך בכל סוג של מבנה, יש את המקצוע של המסגרות שהוא...
קרא עוד »
אפר 25, 2020
מה זה רישיון עסק ואיך משיגים אותו?
כל מי שרוצה להקים עסק חולם להצליח, כי אחרת למה לעשות צעד כזה? עם זאת, לא תמיד זה כל כך פשוט הרבה פעמים...
קרא עוד »
ספט 29, 2018